„Jaguar I-Pace“ bandys pakeisti tradicinius Vokietijos taksi automobilius

Naujausias „Jaguar“ kompanijos modelis – elektra varomas „I-Pace“ įžengė į jam nepalankią teritoriją – Vokietiją. 

„Jaguar I-Pace“ yra pirmasis šios kompanijos elektromobilis, kuris iš rinkos bandys išstumti ne vieną, tvirtas pozicijas turintį automobilį.

Britų gamintoja puikiai žino, jog „I-Pace“ gali būti naudojamas ne tik kaip asmeninis automobilis, todėl nenuostabu, jog šią savaitę į Miuncheno gatves išriedės pirmieji „Jaguar I-Pace“ taksi automobiliai.

„Jaguar“ atstovai yra įsitikinę, jog elektriniai „I-Pace“ gali tapti puikia alternatyva tradiciniams taksi automobiliams, kurie įprastai yra varomi dyzeliniais motorais.

Planuojama, jog Miunchene iš pradžių pradės važinėti 10 elektrinių „I-Pace“ taksi automobilių. Vėliau šį skaičių tikimasi padidinti.

Šiuo metu Miuncheno miesto taksi automobilių parko didžiąją dalį sudaro E klasės „Mercedes Benz“ sedanai arba universalai. Vis dėlto, artimiausioje ateityje E klasę turėtų pakeisti elektriniai „BMW X3“, „Mercedes Benz EQ C“ ir „Audi e-Tron“.

Elektriniai taksi automobiliai nėra itin karšta naujiena šiame versle. „Tesla Model S“ ar keli „Nissan“ modeliai nebestebina Olandijos arba Norvegijos gyventojų. Sparčiai populiarėjantys elektromobiliai taksi vairuotojams leidžia gerokai sumažinti eksploatacijos išlaidas ir tuo pačiu padidina popierinių kupiūrų skaičių piniginėse.

Tik laiko klausimas kada elektriniai taksi automobiliai pradės važinėti Lietuvos miestų gatvėse.

Panašūs įrašai

Back to top button