Naujienos

„Jannarelly Design-1“: Lengvas, greitas ir į vairavimo malonumą orientuotas rodsteris

Itin lengvi, minimalų komforto įrangos kiekį turintys ratuočiai yra bene idealūs automobiliai tiems, kurie praktiškai kiekvieną savaitgalį praleidžia lenktynių trasoje.

Išskirtinai šių automobilių entuziastų poreikius patenkinančių įmonių tikrai netrūksta: „Ariel“, „Caterham“, „Vuhl“, „KTM“, „BAC“. Dabar prie jų prisijungs ir „annarelly Design-1“ – šviežiai įkurtos bendrovės kūrinys, kuris iš kitų bandys išsiskirti gerokai komfortiškesne pakabos konfigūracija ir galimybe savo automobilį personalizuoti. Visai kaip „Fiat 500“. Na, beveik.

Didžiąją dalį entuziastų domins ne tik gausi spalvų gama, o kas tai per žvėris. Tai, jeigu galima taip pasakyti, moderni klasikinio sportiško kupė interpretacija. Jis turi 3,5 litro, 6 cilindrų benzininį variklį, gebantį išvystyti 325 arklio galias.

Iš „Nissan“ pasiskolintas motoras buvo suporuotas su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže, kuri visą japoniško variklio įsiūtį siųs per riboto praslydimo diferencialą į galinius varančiuosius ratus. Ir tai yra vienintelė automobilio autorių siūloma konfigūracija.

Šiais laikais 325 arklio galios nedaro didžiulio įspūdžio, tačiau kaip ir daugelis panašaus pobūdžio automobilio, „Jannarelly Design-1“ yra labai lengvas. Priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos, šis žavus ratuotis gali sverti nuo 760 iki 810 kilogramų.

Dabar turime sugrįžti prie personalizacijos galimybių. Automaniškų personalizacijos galimybių. Pavyzdžiui, priekinis stiklas ir iš anglies pluošto pagamintas stogas slypi papildomos įrangos kataloge.

Galutinė automobilio konfigūracija labai priklausys nuo jūsų poreikių ir automobilio naudojimo ypatumų, tad galime drąsiai sakyti, jog turėsite progą susikurti vienetinį egzempliorių.

Šiuo metu žinoma, jog „Jannarelly Design-1“ autoriai tikisi pagaminti 499 automobilio vienetus. Jeigu potencialių klientų bus daugiau, nenustebtume, jeigu gamybos kvota būtų padidinta iki 600 ar 700 vienetų.

Kaina? Nuo maždaug 76 000 eurų.

Automobilio specifikacijos:

  • Variklis – „Nissan“. 325 AG ir 371 Nm
  • Transmisija – 6 laipsnių, mechaninė su riboto praslydimo diferencialu. Stabilumo kontrolė diegiama už papildomą sumą
  • Kuro bako talpa – 48 litrai
  • Važiuoklė – vamzdelinė konstrukcija
  • Pakaba – dvigubos skersinės svirtys priekyje ir gale
  • Stabdžių sistema – 4 cilindrų stabdžių apkaba priekyje ir 2 cilindrų stabdžių apkaba gale
  • Akceleracija iki 100 km/val. per 3,9 sekundės
  • Ilgis – 3860 mm
  • Plotis – 1840 mm
  • Aukštis – 1080 mm

GALERIJA

Back to top button