Renginiai

Japoniškų automobilių entuziastai šeštadienio vakarą leido Kaune

Šis savaitgalis automobilių entuziastams siūlė keletą galimybių kaip praleisti šeštadienio popietę ar vakarą. Vieni pasirinko tam tikras autosporto varžybas, kiti nuo ankstaus ryto būrėsi į „Mano automobilis – Mercedes Benz“. Tuo tarpu „JDM.lt“ bendruomenės nariai kvietė šeštadienio vakarą praleisti tarp japoniškų automobilių. 

Saulėtą šeštadienio vakarą, didžiulis būrys japoniškų automobilių atvyko į Kauną, o tiksliau – Akademijos miestelyje esančią stovėjimo aikštelę, kuri yra pajėgi atlaikyti didžiulį automanų antplūdį. Be to, tai strategiškai patogi vieta, kurią iš bet kurios Kauno miesto dalies galima pasiekti pakankamai greitai.

Pirmiesiems dalyviams atvykus į sutartą vietą, Akademijos miestelyje esančioje aikštelėje pradėjo skambėti japoniškų motyvų turinti muzika, iš automobilių išlipę automanai pradėjo blizginti savo mylimus automobilius ir laukti kitų bendraminčių, kurie buvo kviečiami atvykti į „JDM.lt“ bendruomenės surengtą susibūrimą.

Veiksmas šioje aikštelėje vyks pakankamai ilgai – iki 22 valandos. Vėliau, japoniškų automobilių kolona išsileis į naktinį pasivažinėjimą, kurio maršrutą sulipdė „Fotobros“ ir „Wangan Society“ kolektyvai.

GALERIJA

 

Back to top button