Renginiai

Japoniškų automobilių gerbėjus kviečia į sezono uždarymo renginį

Šiauliai šiemet gali pretenduoti į automobilistams skirtų renginių sostinės titulą. Skirtingų bendruomenių nariai neleidžia nuobodžiauti įvairių automobilių savininkams ir nuolatos, pasikeisdami, kviečia atvykti į miestą, kuris nepasižymi lankytinų objektų gausa.

Nors didžioji dalis turistų į Šiaulius atvyksta pasižiūrėti Kryžių kalno, gausios automobilistų bendruomenės nariai nuolatos akcentuoja kitą priežastį, dėl kurios reikėtų atvykti į Šiaulius.

Renginys – neįprastoje vietoje

Tūkstančius žiūrovų talpinančios arenos ar ypatingai erdvios stovėjimo aikštelės nėra vienintelės vietos, kuriose galima surengti benzingalviams skirtą renginį. „Streets of Lithuania“ komandos nariai, sezono uždarymo šventę šiemet nusprendė surengti neįprastoje vietoje – automobilių plovykloje.

Nors automobilių plovykla turi ganėtinai aiškų ir visiems suprantamą tikslą, tačiau vienos didžiausių automobilių plovyklų Šiauliuose „Švarūnė“ pusdieniui taps vieta, kurioje susiburs būrys automobilistų iš visos Lietuvos.

Pasak renginio organizatorių, spalio 1-ąją dieną, „Švarūnės“ automobilių plovykla trumpam pakeis savo veiklos kryptį ir po savo stogu priims dešimtis skirtingų, modifikuotų, stilingų ratuočių, kurie taps „Show-Off“ automobilių parodos dalimi.

Japoniškų automobilių gerbėjus kviečia į sezono uždarymo renginį

Bandys pagerinti „Car Limbo“ rekordą

Ne vieną renginį aplankę automanai žinos, jog kiekviename jų laukia tam tikros pramogos, žaidimai ir veiklos, kuriomis siekiama įtraukti ne tik pačius dalyvius, bet ir į renginį atvykusius žiūrovus. Nors „Streets of Lithuania“ organizuojamame sezono uždarymo renginyje galite tikėtis įvairiausių rungčių, žaidimų ir pramogų, tačiau pagrindiniu akcentu taps daugelio mėgstama „Car Limbo“ rungtis.

„Car Limbo“ – ypatingai paprasta, bet žiūrovų ir dalyvių dėmesio sulaukianti rungtis, kurioje automobiliai turi pravažiuoti pro organizatorių iškeltą kartelę. Ši rungtis vyksta tol, kol automobiliams pavyksta įveikti sulig kiekvienu pravažiavimu nuleidžiamą kartelę.

Sezono uždarymo renginyje įvyksianti „Car Limbo“ rungtis bus ypatinga, mat joje bus siekiama pagerinti šių metų pradžioje užfiksuotą, įspūdingą 1,08 metro siekiantį rekordą.

Japoniškų automobilių gerbėjus kviečia į sezono uždarymo renginį

(nuotr. carspotting_lt)

Registracija – atvira visiems

Turėdami pakankamai didelį plotą, galintį sutalpinti išpuoselėtus automobilius, „Streets of Lithuania“ komandos nariai bei sezono uždarymo organizatoriai pabrėžia, jog nereikėtų laukti paskutinės dienos ir dalyvio paraišką užpildyti šiandien ir dabar.

Norintiems patekti į automobilių parodą reikia užpildyti ŠIĄ dalyvio paraišką. Tuo tarpu įspūdingų garso sistemų varžyboms (dB Drag) besiruošiantys automanai turėtų užpildyti ŠIĄ dalyvio paraišką.

Renginio informacija trumpai:

Back to top button