Jonas Gelžinis – tarp talentingiausių jaunųjų lenktynininkų pasaulyje

Lenktynininkas Jonas Gelžinis pateko tarp 30-ies kandidatų iš viso pasaulio pretenduojančių  į Tarptautinės automobilių sporto federacijos (FIA) Jaunųjų lenktynininkų akademijos programą.

Vos antrus metus skaičiuojanti FIA akademija šiandien oficialiai paskelbė kandidatų į 2012 m. mokymo programą sąrašą, kuriame – jaunieji lenktyninkai (iki 23 metų) iš 26-ių valstybių, kurių tarpe ir Australija, Kolumbija, Kosta Rika, Indija, Libanas, Malaizija, Jungtiniai Arabų Emyratai, JAV, Jungtinė Karalystė. Tarp talentingiausių ir perspektyviausių lenktynininkų – “Le Mano”, “Intercontinental Rally Challenge”, “Formulė 3“ čempionato nugalėtojai, taip pat „Formulė 1” bei Pasaulio Automobilių Ralio Čempionato (WRC) varžybų dalyviai.

“Lietuvai didelė garbė, kad tarp perspektyviausių viso pasaulio lenktynininkų yra ir mūsų atstovas. Jonas Gelžinis tikrai nusipelnė šios galimybės, savo talentą jis jau pademonstravo savo sėkmingu pasirodymu “Porsche Carrera Cup” ir kitose lenktynėse. Nuoširdžiai linkiu Jonui laimėti atranką,“- FIA paskelbtomis žiniomis džiaugėsi Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) prezidentas Gintaras Furmanavičius.

Tik 18 iš 30 į Austrijoje vyksiančią atranką pakviestų lenktynininkų pateks į FIA Akademijos mokymo programą. Atrankoje, kurią ves buvęs „Formulės 1” pilotas Aleksas Vurcas (Alex Wurz) ir buvęs WRC šturmanas Robertas Reidas (Robert Reid), jaunieji talentai turės pademonstruoti ne tik savo fizinį bei psichologinį pasirengimą bei įgūdžius trasoje, bet ir bendravimo su žiniasklaida sugebėjimus.

Pasak Roberto Reido: „Džiugu matyti tokį didelį susidomėjimą Akademijos programa. Mes siekiame ugdyti talentus iš viso pasaulio ne tik tam, kad jie sėkmingai lenktyniautų trasose. Akademijos tikslas – kad šie jaunieji lenktynininkai taptų saugaus, sąžiningo ir atsakingo automobilių sporto ambasadoriais savo šalyse“.

FIA Akademijos atrankos nugalėtojai bus paskelbti š.m. lapkričio 18 d.

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button