• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Savaitgalį Vokietijoje po beveik dviejų mėnesių pertraukos vyko Centrinės Europos Renault Clio Cup čempionato ketvirtasis etapas, kuriame dalyvavo ir vienintelis Lietuvos atstovas Jonas Karklys.
Į Oscherslebeno trasą vilnietis atvyko po Nyderlanduose patirtos sunkios avarijos, dėl kurios pabuvojo ligoninėje, o automobilį teko kruopščiai ir ilgai remontuoti.
Kvalifikacijoje J. Karklys užėmė devintąją vietą. Pirmąją poziciją iškovojo vienas čempionato lyderių olandas Sebastiaanas Bleekemolenas. Jam pavyko net puse sekundės pranokti antroje vietoje likusį šveicarą Andreas Stucki.
Tuo metu ypač atkakli kova vyko tarp 2-10 vietų likusių sportininkų - juos teskyrė 0.559 sek.
Pirmosiose lenktynėse J. Karklys finišavo 11-as ir neturėjo didesnių galimybių pakilti aukščiau - skundėsi sunkiu automobilio valdymu.
Situacija visiškai pasikeitė sekmadienį, kai atlikus automobilio nustatymų pakeitimus, vilnietis iškart po starto atsidūrė šeštoje vietoje, o dar po kelių ratų buvo jau ketvirtas.
Atrodė, kad J. Karklys finišuos ketvirtoje pozicijoje, tačiau, likus trims ratams iki finšo, padarė klaidą, trumpam išvažiavo už trasos ribų ir į priekį praleido tris varžovus.
Abi lenktynes laimėjo tituluočiausias pirmenybių sportininkas Sebastiaanas Bleekemolenas.
Penktasis čempionato etapas vyks rugpjūčio 30 d. Čekijoje, Mosto trasoje.