• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lenktynininkas Jonas Karklys sėkmingai debiutavo „ADAC TCR Germany” Vokietijos žiedinių lenktynių čempionate, kur pirmuosiuose oficialiuose priešsezoniniuose bandymuose Oscherslebene stebino greičiu.

Savaitės pradžioje vienoje iš artėjančių pirmenybių trasų rinkosi prestižinio „ADAC TCR Germany” čempionato dalyviai, kurie pirmąkart šį sezoną galėjo ne tik išbandyti savo automobilius, bet ir pasitikrinti jėgas tarpusavyje.

Dviejų dienų bandymuose startas buvo sėkmingiausias „NordPass” komandos atstovui - J. Karklys užfiksavo geriausią vieno rato įveikimo rezultatą pirmoje sesijoje - 1:31.766 sek. Antroje ir trečioje vietose liko vokiečiai Marcelis Fugelis (“Honda Civic FK7 TCR) bei Luca Engstleris (“Hyundai i30 N TCR”).

Jonas Karklys su komandos nariais

„Tai mums buvo antrasis išvažiavimas į trasą su naujuoju automobiliu. Džiugu, kad testai vyko Oscherslebene, kur vyks ir pirmasis etapas gegužės viduryje”, – po bandymų mintimis dalijosi J. Karklys, vairuojantis „Hyundai i30 N TCR”.

„Pirmosios sesijos pabaigoje pajaučiau, kad automobilyje atsirado stipri vibracija, tad teko praleisti antrą važiavimą, nes keitėme abu pusašius. O vėliau gavome ir lietaus, galėjome išbandyti kelis šlapiai dangai skirtus reguliavimus. Tikslas šiuose bandymuose buvo atlikti tiek kvalifikacijos, tiek lenktynių režimo simuliacijas”, - pridūrė J. Karklys.

Jonas Karklys

Greičiausius ratus lenktynininkai įveikė antradienio rytą, kai buvo palankiausios oro ir trasos dangos sąlygos. Geriausią bendrą dviejų dienų rezultatą užfiksavo „Hyundai” automobilių gamintojui atstovaujantis L. Engstleris, šiemet dalyvausiantis ir pasaulio čempionate. Jis vieną trasos ratą įveikė per 1:30.430 sek. J. Karklys liko antras, nuo varžovo atsilikęs 0.320 sek. (1:30.750 sek.). Tuo metu trečiąją poziciją užėmė Nico Gruberis („Hyundai i30 N TCR”).

Pirmasis šių metų “ADAC TCR Germany” etapas vyks gegužės 14-16 d.