Renginiai

Jūros šventėje – išskirtinių automobilių paroda

Tradicija tapusi „Jūros šventė“, kiekvienais metais į Klaipėdą sutraukia gausybę žmonių iš visos Lietuvos. Kiekvienais metais „Jūros šventės“ organizatoriai Klaipėdos miesto gyventojams ir svečiams pasiūlo rinktis iš gausybės įvairiausių pramogų. 

2016 metų „Jūros šventės“ startas buvo duotas praėjusį trečiadienį, liepos 27 dieną, ir tęsėsi iki pat paskutinio liepos mėnesio sekmadienio, liepos 31 dienos.

Jūros šventės automobilių paroda (2)

Į šių metų „Jūros šventės“ programą buvo įtraukti ir išskirtinių automobilių savininkai, kurie saulėtą šeštadienio dieną susirinko į erdvią Klaipėdos piliavietės aikštę.

Kelios dešimtys retų, modifikuotų, restauruotų ir kruopščiai prižiūrimų automobilių savininkai džiugino „Jūros šventės“ lankytojus grakščiomis formomis, stilingais aksesuarais ir žemę drebinančiu variklio garsais, kurie sklido iš Jungtinėse Valstijose pagamintų automobilių.

Jūros šventės automobilių paroda (3)

Šiemet automobilių parodoje netrūko įdomių, retesnių, prieš keletą dešimtmečių bendro naudojimo keliuose karaliavusių automobilių. Tokių kaip : žavus ir modifikuotas Rytų Vokietijos simbolis „Trabant“, kadaise Tarybų Sąjungos policijos automobilių parko darbiniu arkliu buvęs „Lada 2101“, beveik kiekviename Rytų Europos mieste keleivius vežiojusi „Volga“ ar antrąjį pasaulinį karą menantis „Citroen 2CV“, kuris buvo sukurtas atsižvelgiant į žmonių norą važinėti pigiais, taupiais, lengvai eksploatuojamais automobiliais.

Jūros šventės automobilių paroda (4)

 

„Jūros šventės“ metu surengtoje parodoje netrūko ir modernesnių, šiuolaikines automobilių modifikavimo tendencijas atspindinčių egzempliorių. Ne viename automanų renginyje matytas „Honda Civic“, vienas stilingiausių „Opel“ markės automobilių Lietuvoje – „Opel Monza“, o šalia praeivių dėmesį prikaustė du pirmosios kartos „Golf“ atstovai.

GALERIJA

Back to top button