ĮvairenybėsNaujienos

Kai aklai pasitikėti navigacija nereikėtų: „Alpina“ automobilio savininkas įstrigo pėstiesiems skirtame take

Džiuginantį skonį automobiliams turintis 77-erių metų vyriškis, tik dar kartą pademonstravo, jog navigacijos teikiamais nurodymais neverta aklai pasitikėti.

Iš Vokietijos į Austriją atvykęs vyriškis, norėdamas pasiekti savo kelionės galutinį tikslą, aklai pasitikėjo navigacijos nurodymais ir, panašu, ignoravo kelyje pasitaikiusius ženklus ar praeivių perspėjimus, jog jis važiuoja ne automobiliams skirtu keliu. Nors kelias vis siaurėjo, tačiau tai nesutrukdė pagyvenusiam vairuotojui judėti pirmyn. Na, bent jau iki tol, kai automobilis tiesiog įstrigo.

Sankt Gilgeno priešgaisrinės tarnybos išplatintose nuotraukose matyti, kaip universalas atsidūrė tarp kūjo ir priekalo tiesiogine ir perkeltine prasme.

Kairė automobilio pusė buvo apgadinta turėklų, tačiau vairuotojas ir keleiviai iš „Alpina B3 Touring“ automobilio išlipo sveiki ir gyvi.

Į kuriozinio incidento vietą atvyko policija ir atliko nuotykių ieškotojo patikrinimą alkotesteriu, kuris parodė, kad vairuotojas alkoholio nevartojo. Jis buvo nubaustas už kelio ženklų nesilaikymą ir tęsė kelionę po to, kai ugniagesiai padėjo jam išlaisvinti įstrigusį „Alpina“ automobilį.

Back to top button