ĮvairenybėsVideo

Kaip buvo gaminami, kuriami ir testuojami Fiat markės automobiliai septintame dešimtmetyje

Šiais laikais automobilių gamintojai niekuo nenustebintų vaizdo reportažu, kuriame būtų pavaizduotas naujo automobilio kūrimo, gamybos ar testavimo procesas.

Tačiau ar jums būtų įdomu sužinoti kaip buvo kuriami, gaminami ir testuojami nauji automobiliai septintame dešimtmetyje? Taip? Kaip tik turime jums mažą dovanėlę.

Nors šiuo metu Fiat koncernas nusileidžia daugeliui savo konkurentų, tačiau šeštame ir septintame dešimtmetyje daugelis automobilių gamintojų važiavo į Italiją ir konsultavosi su gabiais specialistais, kurie dirbo Fiat kompanijoje.

Tuometinis kompanijos vadovas norėdamas pademonstruoti automobilių gamybos užkulisius, pasamdė keletos žmonių komandą, kuriai buvo įsakyta nufilmuoti naujų Fiat gamybos, kūrimo ir testavimo užkulisius.

Dėka dvidešimt dvi minutes trunkančio vaizdo reportažo galėsime išvysti kokios technologijas naudojo vienas didžiausių automobilių gamintojų Europoje.

Norime paminėti dar vieną įdomų dalyką. Šio vaizdo reportažo eigoje išvysite kaip grupė specialistų kuria naują Fiat sportiško automobilio prototipą. Prisiminkite, jog tuo metu kompiuterių nebuvo, todėl norint sukurti realaus dydžio detalų automobilio maketą reikėjo mokėti ne tik maigyti mygtukus.

Panašūs įrašai

Back to top button