Kaip nemokamai gauti AUTOMANO lipdukus?

Išaušo naujas automanų sezonas ir didžiausias Lietuvoje nepriklausomas autoportalas Automanas.lt savo aktyviausiems skaitytojams, rašytojams ir pirkėjams atsidėkos savo lipdukais.

Kaip gauti automano lipdukų?

Yra trys keliai, kaip nemokamai gauti automanų lipdukų:

1. Jei Jūsų automobilio ir Jūsų istorija bus patalpinta automanas.lt svetainėje prie išskirtinių automobilių, mes pagerbdami Jūsų indelį į automanų pasaulį, Jums padovanosime lipdukus nemokamai. Jums tereikia prisistatyti mūsų redakcijai rašydami el. paštu [email protected] arba užpildę el. pašto formą čia.

2. Jei Jūs perkate internetinėje parduotuvėje shop.automanas.lt, siųsdami Jums prekes šalia pridėsime bent vieną šio sezono automano lipduką.

3. Aktyviausius vienintelio Lietuvoje automėgėjų socialinio tinklo mano.automanas.lt rašytojus, kartą per mėnesį mes apdovanosime automano lipdukais ir juos išsiūsime paštu.

Už balandžio mėnesio aktyvumą

Jau praėjo balandžio mėnesis, ir mes kaip žadėjome pačius aktyviausius socialinio tinklo mano.automanas.lt dalyvius apdovanosime automano lipdukais. Šį mėnesį puikuotis ant savo automobilio automano lipdukais nusipelnė:

Racingstyle http://mano.automanas.lt/u/179

mindaugas055 http://mano.automanas.lt/u/990

NuGiLukas http://mano.automanas.lt/u/282

Būtent šie mano.automanas.lt draugai buvo aktyviausi. Daugiausiai dėjo savo įrašų, daugiausiai spaudė širdeles ir komentavo. Mes labai jiems dėkojame ir siunčiame automano firminių lipdukų.

Jau dabar lipdukų nusipelnė šie mano.automanas.lt nariai:

1. Jolanta, kuri publikavo arba pasidalino 128 įrašais, ir surinko 720 kreditus.

2. Vytautass, kuris surinko net 917 kreditus, ir publikavo 128 įrašus.

3. Aiwa, kuris pasidalino įdomia foto medžiaga apie Ženevos automobilių parodą ir sukūrė 105 įrašus, bei surinko 460 naudingumo kreditų.

Mes susieksime su autoriais socialinio tinklo mano.automanas.lt žinutėmis.

Primename, kad kiekvienas aktyvus mano.automanas.lt narys už savo veiksmus gauna kreditus. Tai gali būti nebūtinai Jūsų įdėtas įrašas, tačiau ir pasidalinimas, „palaikinimas“ ar komentaras kito vartotojo įraše. Automano komanda aktyviai stebi visus bendruomenės narius, ir kiekvieno mėnesio pradžioje lipdukais apdovanos praeito mėnesio aktyviausius. Todėl būkite aktyvūs ir savo automobilį galėsite pasidabinti automano lipdukais.

Kokie šio sezono lipdukai?

Šį sezoną Automanas pasidarė keturių rūšių lipdukus. Žinoma negalėjome nepratęsti populiarios „Aš automanas“ lipdukų serijos. Todėl ir šiais metais galėsite prisipašinti meilei autokultūrai.

as

Taip pat praeitais metais smarkiai populiarėjantys automano sparneliai gali papuošti tiek Jūsų automobilio langą tiek veidrodėlius. Išsirinkite pagal Jūsų automobilio spalvą, tipą ir Jūsų charakterį.

Būkite aktyvūs ir pasidabinkite automano atributika!

Už lipdukų gamybą dėkojame mūsų ilgamečiam partneriui Sticky.lt

Panašūs įrašai

Back to top button