NaujienosStraipsniai

Kaip unikaliu būdu sunaikinti automobilį?

Per daugelį metų, „Top Gear” laidos vedėjas ir varomasis motyvas, Jeremy Clarksonas sunaikino ne vieną ir ne du automobilius. Nors kai kam jie gali pasirodyti patrauklūs, tačiau pasak tamstos J.Clarksono, jie nusipelnė mirties.

Ta proga, pažvelkime į pačius įdomiausius būdus, kaip sunaikinti automobilius pagal Jeremy Clarksoną.

10 vieta.

Daugelis turbūt tuo metu galvojo, jog jeigu „Alfa Romeo” ir „Nissan” sumes šlepetes į vieną kambarį, turėtume sulaukti nuostabaus automobilio. Itališkas dizainas ir Japoniškas patikimumas. Galutinis rezultatas gavosi visiškai kitoks, nes pirkėjai gavo senąjį „Datsun” markės modelį su „Alfasud” varikliu. Toks modelis tikrai nėra vertas „Alfa Romeo” ženkliuko.

9 vieta.

Atrodo, jog „Top Gear” komanda norėdama sukurti vaizdo siužetą apie saugų eismą, imasi pačių kardinaliausių priemonių. Tačiau juk jos dažniausiai būna efektyviausios ar ne? Puikus to įrodymas yra šis reportažas.

8 vieta.

Žmonės turintys fantaziją, dažniausiai ją turi kažkur ir panaudoti. Kadangi Jeeza turi ne tik fantaziją, bet ir galimybių kur nors ją panaudoti, kartais pamatome tokio tipo žaidimus.

7 vieta.

Užsiimti kokia nors veikla visada smagiau yra su draugais ar ne? Ne veltui, kai atėjo laikas daužyti automobilius, J.C į pagalbą pasikvietė keletą draugų.

6 vieta.

„Porsche” gerbėjams siūlome nežiūrėti, nes Jeremy šį „911″ bandys sunaikinti ginklo, pianino pagalba. Taip pat buvo atlikti ir keli kiti triukai.

5 vieta.

Kas būtų,jeigu automobiliai galėtų skraidyti? Turbūt toks klausimas kilo pono J.C galvoje.

4 vieta.

Jeigu labai, labai nekenčiate savo automobilio, turbūt geriausias būdas išlieti nepasitenkinimą yra jį sušaudyti. Ypač, jeigu po ranka yra pirmos kartos „Toyota Prius”.

3 vieta.

Šis pasiūlymas galioja visiems, kas nori perkelti kompiuterinio žaidimo įgūdžius į realybę.

2 vieta.

Mažas automobilis prieš tanką? Kuris kurį? Turbūt lengviausias klausimas pasaulyje.

1 vieta.

Jeigu pritrūkote idėjų, jų visada galite pasisemti iš tokių žmonių kaip J.C. Nėra nieko neįmanomo.

Panašūs įrašai

Back to top button