• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Birželio 30-ą dieną Aukštadvario kartodromo techniniame parke vos tilpo gausiai susirinkusių sportininkų palapinės – čia vyko jau 3-iojo Lietuvos kartingo čempionato etapo varžybos. Taipogi, drauge su čempionato varžybomis, Aukštadvaryje vyko ir Lietuvos kartingo federacijos taurės 3-iojo etapo, ARTKart taurės ketvirtojo etapo ir „Rotax Lithuania challenge“ antrojo etapo lenktynės.
2018 metų sezoną sportininkai varžosi 5-iuose Lietuvos kartingo čempionato etapuose.  Tad lenktynių savaitgalis Aukštadvaryje simbolizavo šių metų sezono vidurį. Po lenktynių Aukštadvaryje lieka dar du Lietuvos kartingo čempionato etapai – Vilniaus ir Elektrėnų kartodromuose. Beje, įpusėjus čempionatui intrigos atsiranda vis daugiau – taškų skirtumas tarp kiekvienos klasės lyderių išlieka minimalus.
Lietuvos kartingo čempionato trečiajame etape „Mini“ kategorijoje nugalėjo Marius Gudelevičius. Antrą vietą iškovojo Jokūbas Bagdonavičius, o trečioji vieta atiteko Edgarui Kelmui. Tuo tarpu „OK-Junior“ klasėje triumfavo Kajus Šikšnelis, antras liko Ferapont Barinov, o trečias – Tadas Bagdonavičius.
„KZ2 Masters“ kategorijoje Aukštadvaryje nugalėjo Vytautas Surdokas, antrąją vietą iškovojo Gytis Melzbakas, o trečias liko Vytautas Adomaitis.  Jau tradiciškai itin atkakli kova virė tarp pačios greičiausios KZ2 kategorijos lenktynininkų. Čia šįsyk triumfavo Paulius Paškevičius. Antras KZ2 klasėje liko Justas Jonušis, o trečią vietą užėmė Evaldas Dzialtuvas.

Lenktynių akimirka (1)

Lietuvos kartingo federacijos Taurės „Micro“ kategorijos finale tarp „Micro Rotax“ greičiausias buvo latvis Alexander Skjelten, antrą vietą užėmė Tomas Rudokas, o trečią – Sondre Norheim. Tarp „Micro Vortex“ greičiausias buvo Markas Usevičius, antrą vietą užėmė Aironas Dapkevičius, o trečiu liko Kipras Jurse. LKF Taurės „Open“ kategorijoje nugalėjo Ignas Kaselis, antrą vietą užėmė Laurynas Žadeika, o trečioje vietoje liko Tadas Juknevičius.
„ARTkart“ taurės varžybų serijoje Aukštadvaryje tarp „Art120“ sportininkų nugalėjo Mindaugas Daunoravičius, antras liko Vaidas Mičiuda, o trečias – Povilas Jankavičius. DD2 kategorijoje pirmas buvo Simas Juodviršis, antras liko Paulius Macevičius, o trečias – Žymantas Butkus.
„Rotax Lithuania Challenge“ taurėje tarp „Rotax Junior“ sportininkų nugalėtojų trejetas atrodo taip – Martynas Morkis, Lukas Sherbinskas, ir Andreja Vibriantytė.  Tarp „Rotax DD2“ sportininkų nugalėjo Dajaus Dabašinskas, antras liko Maksim Kardakov, o trečias – latvis Juris Zalitis.