Renginiai

Kaune įvyks driftingo kultūros paroda ir konferencija „Drift Reunion“

Pirmą kartą Baltijos šalių regione vyks driftingo kultūros paroda ir konferencija „Drift Reunion“. Gruodžio 3 dieną Kaune, „Expo Academia“ parodų centre vyksiantį renginį organizatoriai vadina 2022-ųjų metų „Drifto“ klasės susitikimu, kuriame vyks ne tik paroda, konferencija, bet ir metiniai čempionato apdovanojimai.

Organizatoriai skelbia, kad renginys po vienu stogu suburs drifterius, įdomiausius projektus, organizatorius, fotografus, ir žinoma – fanus.

„Laukiame 50-ies įdomiausių ir įspūdingiausių PRO, „SemiPRO“ bei „Street“ klasių lenktyninių automobilių, kuriems dienos pabaigoje bus teikiami apdovanojimai. Rinksime įdomiausią projektą, geriausią stendą, žiūrovai rinks savo favoritą“, – sakė organizatoriai.

Drift Reunion paroda
Drift Reunion paroda

Žiūrovai galės išgirsti ir šonąslydžio žvaigždžių diskusiją apie sportą su organizatoriais, teisėjais, į pokalbį galės įsitraukti ir patys fanai. Diskusiją moderuos Mantas Kuzmarskis ir Linas Ramoška.  

„2022 Drifto klasės susitikimas“ renginio metu taip pat vyks praėjusio Lietuvos „drifto“ sezono, bei jau tradicija tapusių papildomų nominacijų apdovanojimai.

Fotografijų parodoje eksponuojami darbus bus galima nusipirkti. „Driftingo“ bendruomenės fotografai atidavė organizatoriams geriausius savo kadrus tam, kad būtų surinkta pinigų nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje. Visi už parduotas nuotraukas gauti pinigai bus perduoti paramos organizacijoms.

Bilietus į renginį galima įsigyti čia.

Back to top button