Kauno centre – išskirtinių automobilių paroda

Liepos 13-oji diena, penktadienis. Vieniems – tai paskutinė darbo savaitės diena, prietarais tikintiems žmonėms – savisaugos instinktų išbandymo metas, o automobilių entuziastams – proga susitikti su bendraminčiais, ypač kuomet atsiranda ypatinga proga.

Praėjusį penktadienį, neseniai duris atvėrusio „River Hall“ verslo centro teritorijoje įvyko „Central City Lights Up: Wangan Friday ’13“ – išskirtinių, modifikuotų automobilių paroda, kuri daugeliui leido apšilti kojas prieš vieną didžiausių automaniškų festivalių Baltijos šalyse – „Chill’n’Grill“.

„Wangan Friday'13“ (34)

Šį kartą renginio organizatoriai stengėsi sukurti visiškai kitokią renginio atmosferą. Už „Central City Lights Up: Wangan Friday ’13“ stovėję automobilių entuziastai norėjo, jog kiekvienas pasijustų taip, lyg būtų patekęs į „Need For Speed:Underground“ arba „Fast & Furious“ pasaulį, ir panašu, kad jiems pavyko tai padaryti.

„Wangan Friday'13“ (28)

Tradiciškai – kiekvienas parodoje eksponuotas automobilis ir jų šeimininkai pretendavo į pagrindinius renginio rėmėjų prizus. „Central City Lights Up: Wangan Friday ’13“ metu buvo renkami „King of Lights“, „King of Stance“, „King of Public“, „King of Style“ bei „King of the Night“ nominacijų nugalėtojai. Pavyzdžiui, „King of Style“ nominacija buvo skirta ne automobiliui, o vairuotojui, o tiksliau – jų aprangai. Kuo originalesnis kostiumas ar vaizduojamas personažas – tuo didesnės galimybės buvo laimėti.

Renginio rėmėjų įsteigtus prizus šioje nominacijoje laimėjo Karolinos, į renginį atvykusios su „BMW E36“, ekipažas. Karolina ir jai kompaniją palaikęs automanas specialiai šiam renginiui išsinuomavo policijos pareigūnų uniformas, todėl nenuostabu, jog „King of Style“ nugalėtojų titulas atiteko būtent jiems.

„Wangan Friday'13“ (45)

„King of Stance“ nominacijoje sau lygių neturėjo Vasariui priklausantis „BMW“.

„Wangan Friday'13“ (17)

Pati svarbiausia renginio nominacija buvo „King of the Night“. Šios nominacijos nugalėtojas buvo renkamas atsižvelgiant į keletą kriterijų. Tai turėjo būti pats gražiausias, įdomiausiais, įspūdingiausias vakaro automobilis. Šį kartą tokiu tapo „V.I.P“ stilių propaguojantis „Lexus GS“.

„Andžejaus projektas – labiausiai išbaigtas, visapusiškai modifikuotas bei daugiausiai dėmesio prikaustęs automobilis“, – priduria „Central City Lights Up: Wangan Friday ’13“ organizatoriai.

„Central City Lights Up: Wangan Friday ’13“ organizatoriai taip pat nepamiršo savo nuomonę turinčių bendraminčių, kurie ne visada nori sutikti su komisijos sprendimais. „King of Public“ nominacija buvo skirta „Central City Lights Up: Wangan Friday ’13“renginio svečiams. Būtent jie rinko automobilį, kuris privalėjo namo sugrįžti su gausiu prizų kraičiu.

Šios nominacijos nugalėtojas buvo renkamas pagal žiūrovų balsavimu sudarytą dalyvių sąrašą bei pagal publikos ovacijas. Tokiu principu pretendentų skaičius sumažėjo iki 8, 4, o vėliau – iki vieno ir vienintelio.

Panašu, kad šį kartą organizatorių ir svečių nuomonės dėl geriausio parodos automobilio sutapo. „King of Public“ nominacijoje dar kartą nugalėjo „Lexus GS430“.

„Wangan Friday'13“ (26)

VIDEO

GALERIJA

„Central City Lights Up: Wangan Friday ’13“ renginio organizatoriai nori tarti atskirą žodį pagrindiniams rėmėjams: „River Hall“ verslo centrui – už suteiktą renginio vietą, už renginio garsą ir šviesą dėkojame „SoundsGood.lt“ ir „Lights Up“, už prizus dalyviams dėkojame „Greenhill Motors“, „Dynami:t Energy“, „Firanto dažai“, „Alyva.lt“, „Sticky.lt“, už taurių laimėtojams gamybą dėkojame – „G Studija“ ir „Legendinis Customs“,  o už dalyviams išvirtą kavą – „Queen Bean“.

Panašūs įrašai

Back to top button