Keisčiausiai atrodantis BMW pasaulyje

Kol BMW kompanijos vadovai galvoja kaip išnaudoti kiekvieną nišą, automobilių tobulinimu ir kūrimu užsiimanti kompanija Mitsuoka , savo garaže turi keisčiausiai atrodantį BMW markės automobilį pasaulyje.

Brangieji automanai ir automanės, susipažinkite su BMW 2000 Custom Gatsby. Šis unikalus „padaras“ savo gyvenimo pradžioje atrodė kaip įprastas trečios serijos BMW kabrioletas, tačiau po keletos plastinių operacijų, mašina pasikeitė neatpažįstamai.

Variklis, pavarų dėžę ir dauguma kėbulo detalių vis dar priklauso trečios serijos kabrioletui, tačiau likusieji komponentai atkeliavo iš 1975 metais pagaminto Ford Thunderbird.

BMW-2000-Gatsby-Cabrio-06

Nežinome kokiomis aplinkybėmis atsirado šis keistuolis, tačiau jis buvo greičiausiai pagamintas pagal specialių užsakymą, nes mašiną pardavinėjantys žmonės teigia, kad kabrioletas turi prašmatnią Pioneer firmos garso aparatūrą, elektra valdomus veidrodėlius ir net gi puodelių laikiklius bei mini šaldytuvą.

Automobilis šiuo metu yra nuvažiavęs beveik šimtą tūkstančių kilometrų ir yra pardavinėjamas už 42.000 litų.

Toks automobilis puikiai tiktų amerikietiškiems filmams, kuriuose suteneriai važinėja ryškiomis spalvomis nudažytais Cadillac markės automobiliais.

P.I.M.P!

Keistuolio galerija : 

Panašūs įrašai

Back to top button