Ketvirtadienį įvykusiuose Formulės 1 bandymuose geriausiai pasirodė „Ferrari“

Ketvirtadienį Barselonos trasoje (Ispanija) tęsėsi antroji priešsezoninių „Formulės 1“ testų dalis, kurioje rekordinį ratą nuvažiavo monakietis Charlesas Leclercas su „Ferrari“.

Pagrindinės „Ferrari“ komandos naujokas geriausią ratą įveikė per 1 min. 16.231 sek. Tai – beveik 1 sek. geresnis rezultatas nei iki tol gyvavęs šių metų priešsezoninių testų rekordas. C.Leclercas iš viso įveikė 138 ratus ir vos 0.058 sek. atsiliko nuo pernai brito Lewiso Hamiltono užfiksuoto laiko, kurio užteko laimėti „pole“ poziciją Ispanijoje. Visgi, likus tik pusvalandžiui iki bandymų sesijos pabaigos iš „Ferrari“ bolido ėmė sklisti dūmai ir C.Leclercas buvo priverstas sustoti trasoje.

Greičiau nei per 1 min. 17 sek. ketvirtadienį važiavo ir tailandietis Alexanderis Albonas su „Toro Rosso“ (1:16.882). Trečioje vietoje liko dviejų ankstesnių dienų laimėtoja „McLaren“, kurios bolidą vairavo britas Lando Norrisas (1:17.084).

Formulės 1 bandymų rezultatai

Ketvirtą vietą užėmė prancūzas Pierre‘as Gasly su „Red Bull“ (1:17.091). Tiesa, jis rėžėsi į barjerus, nulaužė bolido priekinius ir galinius sparnus bei baigė pasirodymą. Čempionai „Mercedes“ vėl demonstravo kuklų greitį, tačiau reikia pažymėti tai, kad jie naudojo kur kas kietesnio mišinio padangas. Manoma, kad su minkštomis padangomis, kokias naudojo C.Leclercas, „Mercedes“ irgi galėjo važiuoti per 1 min. 16 sek.

P.GASLY AVARIJA

Panašūs įrašai

Back to top button