ĮvairenybėsNaujienos

Kitokia automobilių atstovybė: pardavinėja ralio automobilius

Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse galima labai lengvai rasti naujų arba naudotų automobilių salonus, tačiau kaip reaguotumėte į žinią, jog Šiaurės Airijoje galima rasti įmonę, kuri rūpinasi naujų, apynaujų ir legendinių ralio automobilių prekyba?

Susipažinkite su „KG Motorsport“ – patyrusio lenktynininko Kieronas Graffinas įkurta įmone, kuris savo dirbtuvėse išdidžiai eksponuoja porą „Subaru Impreza WRX STI S7 WRC“ automobilių, kuriuos kadaise vairavo Petteris Solbergas ir Richardas Burnsas.

Pasaulio ralio čempionate dalyvavę „Subaru“ automobiliai nėra vienintelė šių dirbtuvių puošmena. Jose taip pat galima rasti puikiai išsaugotą 1997 m. „Toyota Corolla WRC“ su legendine „Castrol“ ir „Movistar“ spalvų schema.

Ralio automobilių kolekcijos įspūdingumo rodiklius išpučia dar vienas retas eksponatas – tai 750 arklio galių generuojanti, „Olsbergs“ meistrų sukonstruota „Ford Fiesta“, kurią savo įžymiuosiuose „Gymkhana“ vaizdo įrašuose naudojo Kenas Blockas.

Viešint „KG Motorsport“ dirbtuvėse dėmesį patrauks ir eilė „Group B“ ralio automobilių. Pavyzdžiui, restauracijos reikalaujanti „Opel Manta“ arba ypatingai ypatingai retas „Nissan 240RS“, kurių buvo pagaminta tik 200 vienetų.

„KG Motorsport“ ne tik kolekcionuoja ralio automobilius, bet ir ištiesia pagalbos ranką įmonės klientams, kurie į Šiaurės Airiją atvyksta norėdami savo automobilių kolekciją papildyti puikios būklės ralio automobiliu.

Toyota Corolla WRC
Toyota Corolla WRC

Panašūs įrašai

Back to top button