Renginiai

„Klaipėda Motor BBQ 2018“ organizatoriai: „Šiai šventei ruošėmės 6 mėnesius“

Joninės kartu su automobilių entuziastais – patraukliai skambanti mintis, kuriai neatsispyrė gausus būrys automanų iš visos Lietuvos. Dvi dienas vykęs festivalis turėjo tapti atgaiva tiems, kurie pasiilgo linksmybių gamtos ir automobilių apsuptyje. 

Trečius metus iš eilės organizuojamas „Klaipėda Motor BBQ“ šį kartą automobilių entuziastus kvietė atvykti į turizmo sodybą – plačią žaidimų aikštelę, kurioje tilpo 90 išskirtinių automobilių, nors pagal pirminį planą automanams skirtoje šventėje turėjo dalyvauti maždaug 120 mašinų. Kai kurių dalyvių automobiliai sugedo važiuojant į festivalį, kiti dalyviai dėl staiga pasikeitusių planų privalėjo atšaukti savo kelionę į „Klaipėda Motor BBQ“.

Klaipėda Motor BBQ 2018 (nuotr.Mingailė Bagdonaitė photography) (101)

Nepaisant sumažėjusio dalyvių skaičiaus ir permainingo oro, automaniškų Joninių organizatoriai džiaugėsi, jog į šventę atvyko daugiau kaip 500 entuziastų iš Lietuvos bei kaimyninių šalių.

Šių metų renginys buvo ypatingas dėl dar vienos priežasties – „Klaipėda Motor BBQ“ metu vyko festivalio dalyvio bernvakaris, kurio kaltininkas privalėjo atlikti šventės organizatorių sugalvotas užduotis.

Šventės organizatorius maloniai nustebino pretendentų į nominacijas skaičius. Pasak „Klaipėda Motor BBQ“ organizatorių komandos atstovo, Simo Paulausko, į kiekvieną nominaciją pretendavo bent po 10 automobilių arba daugiau.

„Automobilių įvairovė mus tikrai nudžiugino“, – priduria Simas.

Didžiąją dalį automobilių parko sudarė prie žemės prigludę ratuočiai, tačiau šalia jų buvo galima išvysti ne pirmos jaunystės, nepriekaištingos būklės „Moskvič“, „Honda Prelude“ „Mazda RX-7“ ar griausmingai atrodančius, Jungtinėse Valstijose gimusius automobilius.

„Kaip ir daugelis tokio pobūdžio renginių organizatorių, pasibaigus festivaliui iškart pradėjome galvoti apie sekančius metus. Kartu su komandos nariais iškėlėme mintį apie tris dienas truksiančią šventę, kurioje būtų daugiau pramogų, daugiau užimtumo ir daugiau dalyvių galime sukurti geriausią festivalį Lietuvoje“, – priduria vienas iš „Klaipėda Motor BBQ“ organizatorių.

Nominacijų nugalėtojai:

  • Griausmingiausio (garso sistemų varžybose) automobilio nominacijoje nugalėjo „BMW E36“
  • Gražiausių ratų nominacijoje nugalėjo „Volvo 244“
  • Gražiausio automobilio nominacijoje nugalėjo „BMW E91“
  • Gražiausio variklio skyriaus nominacijoje nugalėjo „Nissan 200SX“
  • Gražiausio salono nominacijoje nugalėjo „Volvo 244“
  • Seniausio automobilio nominacijoje nugalėjo „BMW 1602“
  • Sportiškiausio automobilio nominacijoje nugalėjo „BMW E91“
  • Gražiausio „old school“ automobilio nominacijoje nugalėjo „Volkswagen Golf MKII“
  • Gražiausio motociklo nominacijoje nugalėjo „Harley Davidson FLHT“
  • „Air Ride“ nominacijoje nugalėjo „Volkswagen Passat“

Daugelio nominacijų nugalėtojai buvo išrinkti internetinio balsavimo metu.

GALERIJA (KLAUDIJUS MĖČIUS)

GALERIJA (MINGAILĖ BAGDONAITĖ)

Back to top button