• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Savaitgalį, šalia Klaipėdos įsikūrusiame autodrome, įvyko jau penktasis šio sezono „Street“ ir „Semi Pro“ lygos drifto etapas „Betsafe Drift Camp #3“. Prie starto linijos stojo beveik pusantro šimto dalyvių: 73 važiavo „Street“ ir 58 „Semi Pro“ lygoje. Renginys susilaukė didelio klaipėdiečių bei miesto svečių dėmesio, o juos lepino rudeniškai vėsus, bet saulėtas oras. Sportininkams prireikė net dviejų dienų, kad spėtų išsiaiškinti nugalėtojus.
Šeštadienį „Street“ lygos dalyviai turėjo galimybę pasitreniruoti bei išsiaiškinti geriausius kvalifikacijoje. Čia pirmąją vietą užėmė Žygimantas Buožius, surinkęs 82 taškus. Antroje vietoje liko Paulius Balzaris, atsilikęs vos vienu tašku. Trečioje ir ketvirtoje vietoje atsidūrė po vienodą taškų skaičių surinkę Eimantas Kindurys ir pirmąjį sezoną žiedą į driftą iškeitusi Indrė Senkutė-Gedgaudienė – jiedu surinko po 80 taškų.
Klaipėdoje dėl nugalėtojų taurių kovėsi „Street“ ir Semi Pro“ lygų dalyviai
Sekmadienio poriniai važiavimai, į kuriuos papuolė net 48 dalyviai, pareikalavo susikaupimo ir norint užlipti ant nugalėtojų podiumo sportininkams teko kovoti negailint jėgų ir nedarant klaidų. Pirmąją vietą „Street“ lygoje užėmė Eimantas Subačius, trečias Klaipėdoje liko Leonid Kapustin. Bene „pelningiausią“ pergalę čia pelnė antrąją vietą užėmęs Nerijus Petrulis, po kurios metinėje įskaitoje jis pakilo į pirmąją vietą. Iki šio etapo pirmas metinėje įskaitoje buvęs Augustinas Jankevičius susigrąžinti savo prarastą poziciją galės paskutiniame šių metų „Street“ lygos etape Marijampolėje, spalio pirmąjį savaitgalį.
„Semi Pro“ lygoje varžęsi 58 dalyviai stipriausiuosius aiškinosi tik sekmadienį – per šią dieną jie suspėjo pasitreniruoti, kvalifikuotis ir porose išsiaiškinti kas geriausias. Kvalifikaciją laimėjo metinėje įskaitoje vos 28 vietoje esantis Edgaras Kilbovskis, surinkęs solidžius 93 taškus. Nuo jo vienu tašku atsiliko antrąją vietą metinėje įskaitoje ginantis Tautvydas Gylys, o trečias liko 23 vietoje metinėje įskaitoje esantis Paulius Kubilius, surinkęs 89 taškus.
Trečioje vietoje kvalifikavęsis P. Kubilius lyderio pozicijų neapleido ir vakarėjant – sportininkas iškovojo pirmąją vietą šiame etape ir metinėje lentelėje pašoko per kelias pozicijas į viršų. Antras „Semi Pro“ lygoje liko Simonas Ivanovas, šiame etape važiavęs savo senuoju automobiliu – su nauju bolidu sportininkui teko atsisveikinti praėjusiame etape Molėtuose, kur patyrė nemenką avariją. Trečias liko Žydrūnas Vilčinskas ir to jam pakako, kad paskutiniame „Semi Pro“ lygos etape Kačerginės Nemuno žiede jis galėtų užtikrintai kovoti dėl stipriausiųjų trejetuko metinėje įskaitoje.
Tai buvo penktasis „Street“ ir „Semi Pro“ lygų etapas iš šešių. Abiejose lygose važiuojantys sportininkai dar galės pakovoti dėl aukštesnių pozicijų metinėse įskaitose sekančiuose etapuose Marijampolėje bei Kačerginės Nemuno žiede, kur tuo pačiu vyks ir „Pro“ lygos etapas.