ĮvairenybėsNaujienos

Kompiuterinių žaidimų gerbėjai netrukus galės savo kailiu išbandyti 24 valandų maratoną Le Mane

„Studio 397“ žaidimų studijos įkūrėjai ir visame pasaulyje gerai žinomos „rFactor 2“ lenktynių serijos autoriai netrukus lenktynių žanrą sudrebins su realistiškiausiomis lenktynėmis pasaulyje.

Idėjos autorių teigimu, „Le Mans Ultimate“ nebus vienas iš tų kompiuterinių žaidimų, kurių valdymą būtų galima perprasti vos per keletą minučių. Vietoje to, žaidimo autoriai orientuojasi į „rFactor“ ar „Assetto Corsa“ lygio analogus, kuriuose kiekvienas akceleratoriaus ir stabdžių pedalo paspaudimas turi būti pamatuotas.

Atsižvelgiant į šio žaidimo paskirtį, jo autoriai tikisi, jog jis bus skirtas ne tik pramogai ilgais žiemos vakarais, bet ir profesionalių lenktynininkų įgūdžių tobulinimui. Visgi, juk įsigyti kompiuterinį žaidimą ir namuose įsirengti, net ir ne pačią pažangiausią įrangą, yra kur kas pigiau negu keliauti į realią trasą ir joje treniruotis su realiu automobiliu.

Nors kompiuterinio žaidimo autoriai labiausiai akcentuoja 24 valandų lenktynes, tačiau žaidėjai galės išbandyti ir kitas trasas. Pavyzdžiui, „Monza“, „SPA“, „Fuji“, „Portimao“, „Sebring“ ar „Bahrein“.

Kiekvieną iš šių trasų žaidėjai galės įveikti su skirtingo pajėgumo sportiniais bolidais. Tikėtina, jog automobilių pasirinkimas bus ganėtinai platus, mat „Le Mans Ultimate“ siekia atkartoti ilgųjų nuotolių lenktynių čempionato atmosferą.

Bandomoji žaidimo versija pirmą kartą buvo pademonstruota šiemet įvykusiose Le Mano 24 valandų varžybose. Tuomet varžybų dalyviai ir lenktynių festivalio kviestiniai svečiai galėjo išbandyti šį žaidimą viename iš dešimties lenktynių simuliatorių.

„Le Mans Ultimate“ autoriai teigia, jog pirmasis žaidimo realus išbandymas praėjo kaip niekada sklandžiai. Jie tikina, jog sulaukė gausybės liaupsių, o žaidimą išbandę lenktynininkai teigė, jog „Le Mans Ultimate“ suteikė vieną tikroviškiausių patirčių vairuojant kompiuterinę sportinio bolido versiją.

Skelbiama, jog jūsų kompiuterių ekranuose žaidimas pasirodys paskutinį šių metų ketvirtį, tad iki pilnaverčio „Le Mans Ultimate“ debiuto liko visai nedaug.

Panašūs įrašai

Back to top button