Kuo gyvena Nemuno žiedo trasa žiemą?

Mus vis pasiekia naujienos iš atgimstančios Nemuno žiedo lenktynių trasos. Kuo ji gyvena žiemą ir kokie ateities planai paklausėme rinkodaros vadovo Martyno Gedvilo.

Esame Nemuno žiedo trasoje dūkti vasarą. Ar yra čia ką veikti žiemą?

Nemuno žiedas tai nesibaigiančių linksmybių vieta. Žinoma nepagalvokite, kad čia vyksta vien linksmybės. Kaip žinote, Nemuno žiedo trasoje, išaugo ne vienas žinomas Lietuvos lenktynininkas. Taigi žiemą Žiedu labiau turėtų susidomėti ir mėgėjai neturintys galingus automobilius. Juk slysti ant sniego nereikia daug galios. :) „Traukti rankinį“ žymiai linksmiau plačioje uždaroje trasoje, kurioje nekeliate pavojaus niekam, ir nerizikuojate užsitraukti baudos iš tvarką prižiūrinčių pareigūnų. Taipogi galite pasipraktikuoti ekstremaliomis sąlygomis. Todėl iki kovo mėnesio padovanojom visiems mažą dovanėlę, visi gali važinėti Nemuno žiede mokėdami 40 Lt už valandą.

Kalbant apie vasarą taipogi lenktynininkams ir jų draugams galime pasiūlyti mitais ir pasakomis apaugusią suomišką pirtelę, kurią kaip pastebėjome, labai mėgstą dviračių transporto priemonių vairuotojai.

Šiuo metu trasa nevaloma, nes nėra labai smarkiai prisnigta. Ji yra pravažinėta. Trasoje galima važinėti be jokių problemų, ir patikėkite, ant sniego tai daryti yra labai linksma. Jeigu gamta mus užvers sniegu, turime technikos su kuria greitai prastumdysim trasą.

Kokie renginiai numatyti šiai žiemai?

Renginiai vyksta kiekvieną savaitgalį. Pagrindinis renginys „Slalomas – Sprintas“. Taip pat turime nemažai privačių renginių. įmonių kolektyvai išbando ekstremalias vairavimo sąlygas.

Kokie planai ateinantiems metams tiek trasos rekonstrukcijos tiek renginių klausimu?

Kalbant apie trasos rekonstrukciją, jau nuo rudens vyksta derybos su Susisiekimo ministerija, bei Kelių direkcija. Ne vieną kartą buvome susitikę su viceministru. Jie į tai žiūri labai palankiai. Nenorime atskleisti detalių ir kaip sakant džiaugtis anksčiau laiko. Kai jau 100% būsim įsitikinę, kad gausim finansavimą trasos rekonstrukcijai , automano skaitytojai apie tai tikrai sužinos pirmieji. Tiesiog galima atskleisti, kad kalba eina apie pavojingiausią trasos dalį Šakius, „makūškę“.

Nusimato „karšta vasara“. Turime likusius laisvus tik kelis savaitgalius. Žinoma, laisvą savaitgalį per 1000km lenktynes Palangoje. :) Šį sezoną didžiąją dalį savaitgalių užims motociklistai.

Bus pasikeitimų ir kainodaroje. Visiems bus suvienodintos sąlygos, ir kainos visiems bus vienodos. Panaikinome seniau buvusius „šluotos, kūgelio, tualeto“ ir panašius mokesčius. Taip pat gal dar yra nežinančių, kad vasarą, pas mus yra galimybė už simbolinį mokestį nakvoti nameliuose su visais patogumais.

Taigi visų laukiame atgimstančioje Nemuno žiedo lenktynių trasoje.


Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button