Naujienos

„Lada“ galiausiai pristatys visiškai naują „Niva“

Britai turi „Land Rover Defender“, amerikiečiai – „Jeep Wrangler“, o štai rusai – „Lada Niva“, kuri su minimaliais pokyčiais serijinėje gamyboje išbuvo kelis dešimtmečius. 

Vis dėlto, kaip ir daugelis primityvių, bet vis dar populiarių automobilių, taip ir „Lada Niva“ turės transformuotis. Pritapti prie naujos kartos vairuotojų poreikių ir aplinkosaugos reikalavimų.

2024 metais oficialiai debiutuosianti „Lada Niva“ bus svarbi dėl kelių priežasčių. Pirmoji priežastis – ant naujos platformos suprojektuotas automobilis bus saugesnis.

Antroji priežastis – modernūs varikliai leis visureigį eksportuoti į norimas Europos Sąjungos šalis ir trečioji priežastis – naujų technologijų ir efektyvios keturių varančiųjų ratų pavaros derinys turėtų sudominti ne tik ištikimiausius „Lada Niva“ gerbėjus, bet ir tuos, kurie iki tol iš rusiško visureigio juokdavosi.

Nors gamintojas apie naująjį modelį kalba nenoriai, tačiau dabar yra žinoma, jog būsimoji „Niva“ bus siūloma dviejų dydžių: kompaktiško ir vidutinio.

Tikėtina, jog kompaktiškoji „Niva“ išlaikys klasikinę „Niva“ išvaizdą, trumpą ratų bazę bei pagirtiną kėbulo prošvaisą. Tuo tarpu didesnė modelio versija orientuosis į „Volkswagen Tiguan“ ar „Kia Sportage“ vairuotojus.

VIDEO

Panašūs įrašai

Back to top button