Renginiai

„Lada Klubas“ savaitgalį praleido „Nemuno žiede“

Žiemos laikotarpiui einant į pabaigą, vienas aktyviausių automobilių klubų Lietuvoje – „Lada Klubas“, vasario 20 dieną rinkosi į „Nemuno žiedą“. Vienintelę lenktynių trasą Lietuvoje okupavę rusiškų automobilių gerbėjai rinkosi į tradicija tapusį šios markės fanų susitikimą.

Nepaisydami niūraus oro, į pirmąjį šių metų „Lada Klubo“ surengtą susitikimą atvyko daugiau kaip dvidešimt skirtingų „Lada“ markės entuziastų, kurie norėdami pramankštinti kojas, taip pat sudalyvavo mėgėjiškose slalomo varžybose.

Lada Klubas (10)

Norą sudalyvauti „Lada Klubo“ surengtose slalomo varžybose išreiškė trylikos automobilių savininkai. Po atkaklių kovų, pirmąją vietą iškovojo autosporto varžyboms paruoštą „Lada“ vairavęs Arūnas Kudarauskas. Likusias prizines vietas užėmė Darius Baranovas ir Vladas Gančiurovas.

„Lada Klubo“ nariai taip pat įteikė padėkas dviems veteranams : Gintarui Terasavičiui ir Aurimui Anuškevičiui.

Nepastebėtas neliko ir jauniausias varžybų dalyvis – Kristupas Venys, kuriam šios varžybos buvo pirmos, galima pamatyti, jog, jo „Lada“ automobilis su saugos lankais, sportiniu lopšiu ir po truputį tobulinamu originaliu „Lada“ markės varikliu, tad šis vaikinas žada daug su savo automobiliu, autosporte.

GALERIJA

Tekstas ir nuotraukos Gyčio Matusevičiaus

Back to top button