RalisSportas

Laisvydas Kancius ilgiausią „Abu Dhabi Desert Challenge” greičio ruožą baigė tarp lyderių

Šiandien antrajame Pasaulio ralio reidų čempionato etape – „Abu Dhabi Desert Challenge” lenktynėse buvo surengtas ilgiausias šių lenktynių greičio ruožas. Sportininkai turėjo įveikti net 308 km dykumos.

Tačiau dėl sudėtingų oro sąlygų visą greičio ruožą pavyko įveikti ne visiems. Iš pradžių dėl tiršto rūko buvo dviem valandoms atidėtas motociklininkų startas. Vėliau startavus motociklams pastarieji, tarp kurių ir keturračiu lenktyniaujantis klaipėdietis Laisvydas Kancius, suspėjo pravažiuoti visą distanciją.

Laisvydas Kancius
Laisvydas Kancius

Tuo tarpu gerokai vėliau startavę automobiliai pravažiavo vos pusę greičio ruožo – organizatoriai pabijojo, kad visi nesuspės finišuoti iki sutemų todėl automobilių vairuotojams distancija buvo sutrumpinta beveik du kartus.

Laisvydas Kancius pirmą pusantro šimto kilometrų įveikė labai geru tempu, tačiau maždaug per vidurį greičio ruožo smarkiai vertėsi.

Laisvydas Kancius
Laisvydas Kancius

„Aš asmeniškai tai nesusižeidžiau, nukritau minkštai, ant smėlio. Tačiau apie motociklą to pasakyti negalėčiau – aplaužiau įrangą ir bijojau kad galiu nebefinišuoti. Dėl to likusią greičio ruožo dalį pravažiavau atsargiai,“ – po finišo pasakojo Laisvydas Kancius.

Atleidus akseleratorių Laisvydas praleido į priekį vieną varžovą ir finišavo antras. Taigi, likus paskutiniam greičio ruožui, kuris vyks rytoj, Laisvydas yra antras tarp keturračių.

Rytoj „Abu Dhabi Desert Challenge“ finišuoja – dalyvių lauks paskutinysis 206 km ilgio greičio ruožas.

Back to top button