RalisSportas

Laisvydas Kancius laimėjo antrąjį „Abu Dhabi Desert Challenge“ greičio ruožą

Šiandien vyko antrasis „Abu Dhabi Desert Challenge“ ralio greičio ruožas. 257 km greičio ruožas driekėsi smėlio kopomis, o sportininkai kentėjo nuo didelio karščio.

Nepaisant to, Laisvydas Kancius šiandien pagaliau pravažiavo be problemų ir galėjo pademonstruoti tikrąjį savo tempą. Jis gan užtikrintai laimėjo keturračių įskaitoje, beveik dvi minutes „įvežęs“ vakar dieną laimėjusiam ir bendroje įskaitoje pirmaujančiam vietiniam sportininkui Ablulaziz Ahli.

Laisvydas Kancius
Laisvydas Kancius

Svarbiausia, kad po šiandienos pergalės Laisvydas Kancius kyla į antrą vietą bendroje įskaitoje. Klaipėdietis šiandien daugiau kaip pusvalandžiu aplenkė Rodolfo Schippers, kuris iki šiol važiavo antras. Taigi, lietuviui dabar lieka kiek daugiau negu pusvalandis iki lenktynių lyderio A. Ahli.

„Nemanau, kad pavyks jį aplenkti – liko tik trys dienos lenktynių, o Ahli yra tikrai greitas. Galiu per dieną nuo jo atkovoti po kelias minutes. Tačiau jeigu jis neturės kokių nors bėdų, lygioje kovoje atkovoti tiek laiko per tris dienas neįmanoma,“ – po finišo sakė L. Kancius.

Laisvydas Kancius
Laisvydas Kancius

Bet kokiu atveju Laisvydui tai puiki proga pasigerinti savo padėtį bendroje Pasaulio čempionato įskaitoje. Po Dakaro lenktynių jis žengė antras, tačiau jeigu Abu Dhabyje viskas klostysis sėkmingai, gali žengti bendroje rikiuotėje aukštyn.

Rytoj sportininkų laukia dar 266 km greičio ruožas. Iš viso „Abu Dhabi Desert Challenge“ sudaro penki greičio ruožai. Lenktynių finišas – penktadienį.

Back to top button