RalisSportas

Laisvydas Kancius tapo Pasaulio čempionato lyderiu

Šiandien baigėsi Pasaulio ralio reidų čempionato antrasis etapas – „Abu Dhabi Desert Challenge“ lenktynės.

Paskutinį dviejų šimtų kilometrų ilgio greičio ruožą buvo galima įvardinti kaip nesudėtingą, tačiau du šimtai kilometrų visada yra iššūkis. Kaip ir vakar, šiandien ir vėl pusantros valandos buvo atidėtas lenktynių startas. Priežastis – rūkas trasoje ir negalintys sportininkų lydėti gelbėjimo sraigtasparniai. Tačiau šįkart visi dalyviai įveikė pilną greičio ruožą.

Laisvydas Kancius
Laisvydas Kancius

Keturračių įskaitoje lenktyniaujantis Laisvydas Kancius šiandien pravažiavo ramiai ir be streso. Kadangi atsilikimas nuo lyderio yra didelis, o ir trečioje vietoje važiuojantis sportininkas nuo klaipėdiečio atsilikinėjo labai daug, nebebuvo prasmės rizikuoti.

Tad ramus važiavimas baigėsi antrąja vieta lenktynėse. Tačiau svarbiausi, kad po šio etapo Laisvydas Kancius tampa lyderiu Pasaulio čempionato įskaitoje. Dabar jis antroje vietoj esantį Pablo Copetti iš Jungtinių Valstijų, lenkia aštuoniais taškais.

Laisvydas Kancius
Laisvydas Kancius

Pasaulio čempionate lieka dar trys etapai. Artimiausias – „Sonora“ ralis Meksikoje – vyks balandžio pabaigoje. Vėliau rugpjūtį sportininkų laukia Argentinos „Desafio Ruta“ lenktynės rugpjūtį, o sezoną pabaigs kaip ir pernai lenktynės Maroke, kurios vyks spalį.

Iki šiol Pasaulio čempionato prizininku motociklų sporte nėra tapęs nei vienas lietuvis.

Back to top button