RalisSportas

Laisvydas Kancius tapo pasaulio čempionu

Laisvydas Kancius baigė Maroko ralį aukšta nata. Nors lietuvis šiandienos greičio ruože nebuvo tarp lyderių, tai jam nesutrukdė išlaikyti lyderio poziciją bendroje įskaitoje.

„Trūksta žodžių apsakyti tą džiaugsmo jausmą, kurį dabar jaučiu, bet tikrai taip – be galo gera būti pasaulio čempionu“, – sakė Laisvydas Kancius.

„Nors Maroko ralis buvo didesnis iššūkis nei tikėjausi ir vienu metu atrodė, kad viskas slysta iš rankų, bet kai esi taip arti tikslo – pasiduoti negali“, – pridūrė jis.

Laisvydas Kancius
Laisvydas Kancius

Su šiuo pasiekimu Laisvydas Kancius pateko į Lietuvos sporto istoriją. Jis pirmą kartą mūsų šalies istorijoje iškovojo pasaulio čempiono titulą motociklų sporte. Iki šiol niekas niekada nėra iškovojęs net prizinės vietos.

Laisvydas Kancius, Pasaulio ralio – reidų čempionato keturračių įskaitoje įrodė, kad yra nepralenkiamas. Nors čempionatas nebuvo lengvas, tačiau paskutiniajame etape, Maroko ralyje, lietuviui pakako finišuoti penktoje pozicijoje ir jis taptų pasaulio čempionu.

Klaipėdietis planą įvykdė – šiandien finišavo šeštoje pozicijoje ir Maroko ralį baigė būdamas ketvirtoje absoliučios įskaitos vietoje.

Panašūs įrašai

Back to top button