DakarRalisSportas

Laisvydas Kancius toliau stabiliai laikosi tarp lyderių

Penktasis greičio ruožas Laisvydui Kanciui praėjo sklandžiai ir be didesnių incidentų. Šiandien Laisvydas finišavo ketvirtoje vietoje ir toliau užtikrintai žengia trečias bendroje įskaitoje.

„Po šios dienos lenktynių jau jaučiu bendrą nuovargį. Jeigu vakar sakiau, kad viskas dar normalu, tai šiandien finiše galiu sakyti, kad jau pradedu galvoti kada visa tai baigsis. Pavargau…,“ – po finišo sakė Laisvydas Kancius.

Laisvydas Kancius Dakaro ralyje

Šiandien greitai po starto klaipėdietis pasivijo keturračių lyderius ir taip kartu su jais važiavo iki pat finišo. Tai leidžia suprasti, kad važiuoji geram rezultatui. Laimei, šiandien greičio ruožas buvo kiek trumpesnis negu ankstesni, tačiau jis tikrai nebuvo lengvesnis, nes visą greičio ruožą buvo ištisai vien tik smėlis ir kopos.

Laisvydas Kancius Dakaro ralyje
Laisvydas Kancius Dakaro ralyje

„Jeigu važiuoji ilgą laiką vienas labai sunku suprasti kokį tempą palaikai, nes nėra su kuo lygintis. Tada nesąmoningai važiuoji ne šimtu procentų galimybių. Šiandien man pasisekė važiuoti kartu su lyderiais, todėl visą kelią konkuravome tarpusavyje ir lėkėme pakankamai greitai,“ – pasakojo Laisvydas.

Rytoj sportininkai paliks Hailo bivaką ir patrauks tolyn į Saudo Arabijos gilumą – Al Duwadimi link. Visų dalyvių laukia ilgas, net 467 km greičio ruožas.

Back to top button