• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiauliuose, sekmadienį, vasario 22 dieną įvyko „LAS taurės“ I etapo varžybos - „Šiaulių žiema“. Į Šiaulių automobilių klubo „Rally 4 Fun“ ir Kelmės automobilių sporto klubo surengtas varžybas atvyko kelios dešimtys dalyvių, kuriuos pasveikino Lietuvos automobilių sąjungos viceprezidentas Rimantas Volungenvičius.

Į varžybas vakar atvyko daugiau nei 50 automobilių sporto mėgėjų iš visos Lietuvos, kurie pagal automobilių galingumą buvo suskirstyti į kelis skirtingus pogrupius.

10860906_939380786085759_278432660718280400_o

Pirmąją vietą LAS taurės varžybose iškovojo Justino Kvaraciejaus ir Igno Stravinsko ekipažas su „Subaru Impreza“. 16 numeriu pažymėtas automobilis per plauką įveikė antroje vietoje likusį Kęstučio Bielevičiaus ir Tado Zdanavičiaus ekipažą, taip pat su „Subaru Impreza“.
Visi varžybų dalyviai turėjo įveikti keturias skirtingas trasas, kurių bendras ilgis siekė 99,10 km. Iš pradžių, visi lenktynių dalyviai turėjo įveikti Bačiūnų kartodrome nusidriekusią trasą, vėliau varžybos persikėlė į J.Basanavičiaus gatvę. Paskutiniai greičio ruožai buvo surengti Zokniuose.

15621_939381422752362_1179295449174895281_n

Komandinėje įskaitoje geriausiai sekėsi „Kauno ASK“. Ši komanda „Šiaulių žiema“ varžybose iškovojo pirmąją vietą ir aplenkė antroje vietoje likusį automobilių klubą „Alytaus chemija“ ir trečioje vietoje likusį Šiaulių automobilių klubą „Rally 4 Fun“.
Antrasis „LAS taurės“ etapas įvyks gegužės 9 dieną, Jurbarko mieste.