Latvijoje įvykusioje „Auto 2023“ parodoje – lietuvių desantas

Balandžio paskutinį savaitgalį, dešimtys lietuvių pajudėjo į Latvijos sostinę – Rygą. Joje buvo surengta tarptautinė, bene didžiausia, specializuota automobilių paroda Baltijos šalyse – „Auto 2023“.

Jau 27-ą kartą vykstanti paroda „Auto“, kasmet pritraukia tūkstančius automobilių gerbėjų, todėl nenuostabu, jog Rygoje vykstančioje parodoje kasmet galima išvysti ir nemažą būrį lietuvių, kurie į Latviją vyksta ne tik kaip žiūrovai, bet ir kaip dalyviai.

Auto 2023
Auto 2023 (nuotr. organizatorių)

Atvežė „Hot Rod“ stiliaus automobilius

Atskirą kampelį modifikuotiems automobiliams išskiriantys „Auto 2023“ parodos organizatoriai šiemet su didžiausiu džiaugsmu sutiko priimti lietuvių delegaciją, kuri buvo pasiryžusi parodos svečiams pristatyti ir parodyti Baltijos šalyse retai sutinkamus „Hot Rod“ stiliaus automobilius.

Vieną iš kelių „Hot Rod“ stiliaus automobilių parodoje pristatė „Classic Car Loft“ dirbtuvių įkūrėjas Šarūnas Žitkevičius. Lankydamasis parodoje, didis benzingalvis neslėpė, jog dalyvavimas tokio kalibro parodoje padeda plačiajai visuomenei parodyti, jog „Hot Rod“ stiliaus automobiliai egzistuoja Baltijos šalyse, kad jų nereikia bijoti.

„Hot Rod automobiliai visuomet buvo pasipriešinimo sistemai, nustatytoms normom simbolis. Jie yra pati geriausia laisvės ir nepriklausomybės išraiška“, – sakė Š.Žitkevičius.

Auto 2023
Auto 2023 (nuotr. organizatorių)

Parodė skirtingų stilių projektus

„Hot Rod“ stiliaus automobiliai nebuvo vieninteliai, kurie į Latviją atvyko lydimi lietuvių. Kartu su kolegomis į automobilių parodą atvyko didžiulės „Hot Road“ automobilių klubo narių pajėgos, kurių nariai tarptautinėje parodoje eksponavo skirtingais stiliais pagrąžintus ratuočius.

„Hot Road“ klubo prezidentas Egidijus Gradzickas neslepia, jog jų vykdoma veikla turi labai paprastą tikslą – sudominti jaunąją kartą, kuriai dažnai priekaištaujama, jog pernelyg daug laiko praleidžia pasinėrę į išmaniuosius įrenginius. Vietoje to, E.Gradzickas siūlo atsitraukti nuo ekranų, pažvelgti į jų vairuojamus automobilius, pajusti tą benzino kvapą ir prisijungti prie kitų automobilių kultūrą puoselėjančių benzingalvių.

Daugiau apie Latvijoje vykusią parodą sužinosite žemiau esančiame vaizdo reportaže.

Panašūs įrašai

Back to top button