RalisSportas

Lenktynininkas Mykolas Paulavičius pradeda Dakaro kvalifikaciją su „NordVPN“ parama

Renginio „Visu greičiu į Dakarą“ metu buvo pristatytas sportininko startas Maroko ralyje ir naujasis M. Paulavičiaus motociklas „The NordVPN Bike“.

Lietuvos enduro motociklų čempionas Mykolas Paulavičius lenktynėmis „Rally-Raid“ čempionato etape „Rallye du Maroc“ (liet. Maroko ralis) pradeda rinkti Dakaro kelialapiui reikalingus kvalifikacinius taškus.

Kibernetinio saugumo įmonė „NordVPN“ tapo pagrindiniu lenktynininko pasirodymo Maroko ralyje rėmėju ir šiandien pristatė lenktynininko startą renginyje „Visu greičiu į Dakarą“. Renginio metu buvo atskleisti M. Paulavičiaus pasiruošimo Dakarui užkulisiai, vyko panelinė diskusija su Dakarą jau įveikusiais lenktyninkais – Tomu Jančiu (dukart Dakarą motobagiu įveikęs lenktynininkas), Dakaro legenda Antanu Juknevičiumi ir Mindaugu Slapšiu (pirmasis lietuvis, įveikęs Dakarą motociklu). Taip pat buvo pristatytas naujasis lenktynininko motociklas „The NordVPN Bike“.

Mykolas Paulavičius
Mykolas Paulavičius

„Džiaugiamės galėdami paremti Mykolą jo kelionėje į Dakaro lenktynes. Jas kasmet stebi milijonai žmonių, todėl tikime, kad Mykolas ne tik padės skleisti žinią apie Lietuvą, bet ir apie kibernetinio saugumo svarbą pasaulyje”, – sako „Nord Security“ viešųjų ryšių vadovė Laura Tyrylytė.

„Remdami vieną sportininką verslai padeda augti visai sporto šakai. Nors Dakaras Lietuvoje susilaukia nemažai dėmesio, kelias iki jo neretai būna ilgas, sunkus ir brangus”, – sako Lietuvos enduro motociklų čempionas M. Paulavičius. „Jaučiuosi dėkingas „NordVPN“ už paramą ir pasitikėjimą.“

Maroko ralį, kuris vyks spalio 12–18 dienomis, M. Paulavičius planuoja įveikti 2022-aisiais pagamintu „KTM Rally Replica 450“ motociklu.

Mykolas Paulavičius
Mykolas Paulavičius

Lietuvos motociklų sporto federacija palaiko sportininką

Lietuvos motociklų sporto federacijos vadovė Giedrė Leskauskienė džiaugiasi, kad ant Lietuvos čempionatų podiumų pabuvoję sportininkai kelia ambicingus tikslus ir tarptautinėms varžyboms.

„Mykolas mūsų organizuojamuose čempionatuose dalyvauja nuo 2010-ųjų metų. Matėm jo progresą, džiaugėmės jo startais hard enduro tarptautinėse varžybose, palaikysime jį ir „Rally-Raid“ pasaulio čempionato etape Maroke. Linkime, kad šis startas priartintų Mykolą prie jo išsikelto tikslo startuoti Dakaro ralyje,“ – teigia G. Leskauskienė.

Į „Rally-Raid“ pasaulio čempionato etapą Maroke M. Paulavičius išvyksta, prieš savaitę laimėjęs 1-ąją vietą lietuvišku Dakaru vadinamose „Perimetras Baja“ varžybose.

Taip pat šių metų birželį lenktynininkas stažavosi prestižinėje „Rally-Raid“ mokykloje „Viladoms Rally Station“ Ispanijoje.

Panašūs įrašai

Back to top button