Lenktynių komandą subūrė kolegos automobilių entuziastai

„Eneos 1000 km“ lenktynėse startuosianti „Dynami:t Energy“ komanda – naujas vardas Lietuvos automobilių sporto padangėje. Tačiau vairuotojo sėdyne dalinsis ankstesnėse lenktynėse skirtingose komandose važiavusi kompanija: Mantas Matukaitis, Tadas Aganauskas ir Aistė Antanaitytė.

„Dynami:t Energy“ komandos istorija rodo, kaip toli gali pažengti laiku ir vietoje atsidūrę draugai. Mantas Matukaitis pirmasis, dar prieš tris metus sudalyvavo „1000 km“ lenktynėse. Kaip rėmėjas, nieko per daug nesitikėdamas prisijungė prie „Kauno automobilininkų sporto klubo“, kasmet važiuojančio „Lada 2104 Turbo“ raudonuoju universalu. Talentingas vyriškis įrodė sugebantis kontroliuoti sunkiai valdomą „Žigulį“ ir jau pačiais pirmaisiais savo dalyvavimo metais lipo ant podiumo prototipų X1 klasėje.

IMG_1283

„1000km“ lenktynės užkabino sportuoti

Sekančiais metais su tokiu pat entuziazmu į eilę sėsti prie „Žigulio“ vairo atsistojo ir Manto kolega Tadas Aganauskas. Lygiai taip pat išprotėjęs dėl automobilių ir automobilių sporto. Lenktynės vėl baigėsi laistant šampaną nuo podiumo. Palangoje Tadas iš automobilisto tapo automobilių sporto entuziastu ir visus metus pastoviai treniravosi Kačerginėje, keliavo po žymiausias Europos trasas vien tam, kad dar stipriau pasiruoštų šių metų „Eneos 1000km“ lenktynėms.

Bravoro „Volfas Engelman“ atstovai labai rimtai susirgo automobilių sportu, kas juos privedė prie minties suburti savo komandą: „Dynami:t Energy“, prie kurios prisijungti pakvietė ir jauną merginą Aistę Antanaitytę. Ji, beje, taip pat pernai metų „1000 km“ lenktynių dalyvė, važiavusi „Kas Tas Blue Sheep?“ merginų komandoje, priglaustoje po „Kauno automobilininkų sporto klubo“ vardu.

„Volfas Engelman“ atstovus Aistė suviliojo vairavimo gebėjimais: nors tarp merginų buvo pati jauniausia ir turėjo bene mažiausiai patirties, demonstravo greičiausius laikus kurie buvo stabiliai gerinami. Po lenktynių automobilių sporto Aistė taip pat neapleido, savaitgaliais ją dažnai galima sutikti Kačerginėje.

IMG_1337

Iš dviejų komandų į vieną

Visas painiavas, kad būtų lengviau suprasti „Dynami:t Energy“ komandos atsiradimą, išnarplioja Mantas Matukaitis:

„Tiesiog per tris metus išsigrynino mūsų komandos branduolys, išsiskyrė tikri automobilių entuziastai, kurie nori lenktyniauti, rimtai žiūri į lenktynes. Sutampa mūsų požiūris, nuomonės daugeliu klausimų, komandoje sukuriame puikią atmosferą, taigi lenktynių rezultatai bet kokiu atveju būna džiuginantys, nuotaikos puikios.“

IMG_1332

Finišas – pirmiausia

Komandos vadovo postas patikėtas „Kauno Automobilininkų Sporto Klubo“ vadovui Aleksandrui Dainiui, kuris jau ne kartą įrodė lenktynių strategijos išmanymą. „Eneos 1000km“ lenktynėse „Dynami:t Energy“ kompanija važiuos standartiniu „BMW M3“ automobiliu, su visa lenktynėms reikalinga saugumo įranga. Varžysis jie A3000+ klasėje, o pagrindinis keliamas tikslas – finišas.

„Juk nepasiekęs finišo apie jokius kitus tikslus negali galvoti,“ – kalbėjo Mantas Matukaitis. „Važiuosime kaip galime greitai, lenktyniausime ir sieksime pasirodyti kaip galima geriau. Juk A3000+ klasė itin stipri, naivu tikėtis pergalės standartiniu automobiliu, tačiau su „Žiguliu“ pastaruosius metus mus lydėjo sėkmė, tikėsimės, kad ji nepalenks mūsų ir šiemet.“ – pridūrė bravoro „Volfas Engelman“ atstovas.

Beje, „Dynami:t Energy“ sėkmės kortą stato ir ant ketvirtojo, profesionalaus komandos nario, tiksliau – narės. Prie komandos „Eneos 1000km“ lenktynėse prisijungs ir mergina iš Australijos, vardu Molly Taylor.

Panašūs įrašai

Back to top button