RalisSportas

Lenktynių sezonas baigtas: „Porsche Baltic“ paskutinėje „BaTCC“ serijoje lipo ant pakylos

Latvijoje vykusio paskutinio „BaTCC“ (Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato) etapo metu, „Bikernieki“ trasoje, „Porsche Baltic“ komanda pasižymėjo reikšmingais pasiekimais.

Visi trys į intriguojančią kovą su galingiausiais automobiliais – dviem „Porsche 911 GT3 CUP“ ir vienu „Porsche Cayman GT4 Clubsport“ – stoję komandos nariai į Lietuvą grįžo užėmę prizines vietas.

„Porsche Baltic“ komandos narys ir „Porsche Racing Experience“ projekto dalyvis Tautvydas Rudokas pirmojo važiavimo metu finišo liniją kirto būdamas 2-oje vietoje bendroje įskaitoje ir „GT PRO“ klasėje.

„Porsche Baltic“ komanda Baltijos žiedinių lenktynių čempionate
„Porsche Baltic“ komanda Baltijos žiedinių lenktynių čempionate

Antrojo važiavimo metu pilotas nusileido Domui Raudoniui ir Ignui Jomantui ir užėmęs 3 vietą važiavime, bendroje sezono įskaitoje, kurioje iš viso rungėsi 19 dalyvių, iškovojo 3 vietą. 

D. Raudonis parodė stulbinančius vairavimo įgūdžius. Pirmą kartą už „Porsche 911 GT3 CUP“ automobilio vairo sėdęs lenktynininkas, „GT PRO“ klasėje pirmajame važiavime, užėmė 1-ąją vietą.

Antrajame važiavime lenktynininkas nusileido kitos komandos varžovui Ignui Jomantui ir liko antras. Tačiau susumavus abiejų važiavimų taškus, bendroje įskaitoje šiame etape nugalėjo „Porsche Baltic“ atstovas.

„GT AM“ klasėje ant prizinės pakylos lipo dar vienas „Porsche Baltic“ komandos atstovas Darius Gaučius. Lenktynininkui pirmo važiavimo rezultatai neatitiko lūkesčių, tačiau sutelkus visas jėgas, antrasis važiavimas buvo sėkmingesnis. Susumavus dviejų važiavimų rezultatus, D. Gaučius užėmė 3 vietą etape, o metinėje įskaitoje – 3 vietą.

„Šių metų „Porsche Baltic“ lenktynių sezonas buvo kupinas pasiekimų ir apdovanojimų. Tiesa, buvo ir skaudžių patirčių, tačiau tai sportas, kur nutinka visko. Sezono metu sukauptos patirtys bus įdarbinamos siekiant tolimesnių komandos pergalių, o žinios perduodamos naujiems „Porsche Racing Expierence“ sezono dalyviams, kurie netrukus ir vėl bus renkami“, – sako projekto vadovas ir profesionalus lenktynininkas Robertas Kupčikas.

Panašūs įrašai

Back to top button