• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį Long Biče (JAV) vyko ketvirtosios „IndyCar“ sezono lenktynės – „Honda Indy Grand Prix of Alabama“.
Lenktynes laimėjo iš antros vietos startavęs meksikietis Pato O‘Wardas, kuris 90 ratų apsuko per 1 val. 48 min. 39.436 sek. P.O‘Wardas iš „Arrow McLaren SP“ komandos nutraukė „Team Penske“ komandos dominavimą. Pastarosios ekipos pilotai laimėjo trejas pirmąsias sezono lenktynes.

Labai stabiliai šiemet važiuojantis ispanas Alexas Palou užėmė antrą vietą ir įveikė greičiausią lenktynių ratą. Tuo tarpu „pole“ poziciją turėjęs olandas Rinusas VeeKay finišavo trečias, bet vis tiek pasiekė geriausią savo sezono rezultatą.
Čikagos lietuvis Deividas Malūkas lyderiui pralaimėjo kiek daugiau nei minutę ir finišavo 20-as tarp 26 pilotų. Už lietuvio liko tokios žvaigždės kaip NASCAR legenda Jimmie Johnsonas bei keturiskart „IndyCar“ vicečempionas Helio Castronevesas.
Ilgametis „Formulės 1“ pilotas prancūzas Romainas Grosjeanas šiose lenktynėse įsiutino amerikietį Grahamą Rahalą. Pastarasis po lenktynių pareiškė, kad R.Grosjeanas yra pusgalvis, kuris tyčia trenkėsi į jį.

Bendroje čempionato įskaitoje lyderiu tapo A.Palou su 144 taškais. Jis aplenkė Scottą McLaughliną (141) iš Naujosios Zelandijos ir amerikietį Josefą Newgardeną (135). Du pastarieji pilotai sekmadienį atitinkamai užėmė 6-ą ir 14-ą vietas.
D.Malūkas su 44 taškais išlaikė 21-ą vietą tarp 29 šiemet jau startavusių pilotų.