Naujienos

Lietuvoje pradedama elektrinio „Hyundai IONIQ 6“ prekyba

Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse pradeda elektrinio „IONIQ 6“ automobilio prekybą. Gamintojo teigimu, Baltijos šalių pirkėjams naujasis modelis bus siūlomas su „Ultimate“ įrangos lygiu ir didžiausios talpos 77,4 kWh baterija.

„Hyundai“ automobilių importuotojas Baltijos šalims taip pat teigia, jog „IONIQ 6“ kainodara suteikia klientams galimybę nemokamai rinktis norimą papildomą įrangą. Papildomai pasirenkamus priedus galima derinti be apribojimų: odiniai apmušalai, mažesni ratlankiai ir skaitmeniniai šoniniai veidrodėliai gali būti montuojami į pasirinktą modelį.

Hyundai IONIQ 6
Hyundai IONIQ 6

„IONIQ 6“ yra itin gražus ir ekonomiškas modelis. Norėjome pasiūlyti savo klientams laisvę pasirinkti ekologišką automobilį su didžiausiu nuvažiuojamu atstumu arba jį individualizuoti pakeičiant be papildomų išlaidų“, –  sako „Hyundai Motor Finland“ produktų vadybininkas Aki Kaukola.

Į standartinę „Hyundai IONIQ 6“ įrangą įeina, pavyzdžiui, 3,6 kW „Vehicle-to-Load“ (V2L) funkcija su „Schuko“ adapteriu, akumuliatoriaus pašildymas važiuojant iki greitojo įkrovimo stotelės, išmanieji „Matrix LED“ priekiniai žibintai, projekcinis ekranas, HDA 2 pagalbos kelyje paketas, RSPA 2.0 nuotolinio savaiminio automobilio pastatymo sistema, naujausios kartos „Hyundai SmartSense“ saugos paketas, „E-Active Sound Design“, 360° viso vaizdo monitorius, dviejų zonų apšvietimas pagal nuotaiką ir „Bluelink“ telematikos programėlė.

Hyundai IONIQ 6
Hyundai IONIQ 6

Ekologiška oda aptrauktą juodos arba šviesios spalvos saloną, kurį paprastai galima įsigyti už papildomą mokestį, galima užsisakyti nemokamai, kaip ir naujus skaitmeninius šoninius veidrodėlius. Be to, galima įsigyti 20 colių „UltimateWheel“ lengvojo lydinio ratlankius, tačiau jie sumažina nuvažiuojamą atstumą maždaug 64-69 km.

Vieninteliai papildomi priedai „IONIQ 6“ kainoraštyje, už kuriuos reikia mokėti, yra stiklinis stoglangis (999 EUR) ir specialios spalvos (matinė – 890 EUR, metalinė, perlamutrinė ir specialios spalvos – 690 EUR).

Hyundai IONIQ 6
Hyundai IONIQ 6

„Hyundai“ teigimu, pirmieji „IONIQ 6“ automobiliai Baltijos šalyse pasirodys 2023 m. vasaros pradžioje.

Galiniais ratais varomas „IONIQ 6“ kainuoja 59 390 eurų, o keturiais ratais varoma versija – 64 390 eurų.

Galiniais ratais varomo „IONIQ 6“ bendras WLTP nuvažiuojamas atstumas yra 614 km, o keturiais ratais varomo modelio – 583 km.

Back to top button