Naujienos

Lietuvos policijos automobiliuose diegiamas vaizdo stebėjimo sprendimas padidins pareigūnų ir visuomenės saugumą

Technologijų bendrovė „Motorola Solutions” aprūpins Lietuvos policiją vaizdo stebėjimo sistemomis „M500“, kurios bus naudojamos policijos automobiliuose ir pareigūnams suteiks naujų galimybių.

Vaizdo stebėjimo sistema „M500“, naudojanti pažangias dirbtinio intelekto funkcijas ir aukštos raiškos kameras, nuolatos stebi aplinką iš kelių skirtingų pozicijų ir padeda pareigūnams laiku pastebėti grėsmes, o vėliau pasitelkti užfiksuotą medžiagą kaip įrodymus. Policija šį vaizdo stebėjimo sprendimą ketina pasitelkti vykdydama įvairias kasdienes užduotis bei užtikrindama eismo saugumą šalies keliuose.

„Patruliuojantys policijos pareigūnai turi būti pasiruošę bet kam, – sako „Motorola Solutions” pardavimų vadovas Baltijos, Šiaurės ir Vidurio Europos šalims Axel Kukuk. – Net ir kasdienės situacijos, kurios iš pirmo žvilgsnio neatrodo grėsmingos, gali greitai eskaluotis. Vaizdo saugumo technologija yra tapusi šiuolaikinės policijos darbo įrankiu, ji yra itin svarbi užtikrinant pareigūnų, visuomenės ir žmonių turto saugumą“.

Lietuvos Policija
Lietuvos Policija

Lietuvos policijai „Motorola Solutions“ naująsias „M500“ sistemas suteiks kartu su vaizdo medžiagos valdymo platforma „VideoManager“. Ši programinė įranga padės saugoti ir valdyti nufilmuotą medžiagą iš automobilinių „M500“ sistemų ir policijos jau naudojamų kūno kamerų „VB400“.

„VideoManager“ programinė įranga užtikrina sklandų ir intuityvų darbą su vaizdo stebėjimo įrankiais ir leidžia patruliuojančioms komandoms perduoti vaizdo medžiagą į valdymo centrą, kuri gali tapti įrodymu tolesniam tyrimui ar įvykio apžvalgai.

„Motorola Solutions“ su Lietuvos viešojo saugumo įstaigomis sėkmingai bendradarbiauja jau 15 metų. Bendrovė palaiko visoje Lietuvoje veikiantį skaitmeninio ryšio tinklą TETRA, o neseniai daugiau kaip 2,5 tūkst. Lietuvos policijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų aprūpino kūno kameromis „VB400“.

Panašūs įrašai

Back to top button