DakarRalisSportas

Likus dvejoms dienoms iki Dakaro ralio pabaigos, Rokas Baciuška išlaiko lyderio poziciją

Penktadienį vyko ne tik jau dvyliktasis Dakaro ralio greičio ruožas. Šiandien taip pat buvo antroji maratono diena. Tai reiškia, jog dalyviai įveikę šiandienos greičio ruožą galės sulaukti komandos mechanikų pagalbos tvarkant atsiradusius gedimus.

185 kilometrų ilgio greičio ruožą įveikęs lietuvis, Rokas Baciuška, sugebėjo išlaikyti lyderio poziciją ir netgi padidino atotrūkį nuo savo pagrindinių varžovų.

„Maratonas be interneto, tai buvo proga susėsti su lietuviais, pasišnekėti. Iš pradžių gaudėm ryšį, bet nieko nebuvo. Su Laisvydu miegojom toj pačioj palapinėj, apie gyvenimą, apie daug ką pasišnekėjom, daug vienas apie kitą sužinojom“, – pridūrė lietuvis.

Dar liko dvi dienos iki finišo. Tiek vakar, tiek šiandien buvo daug aukštų kopų. Važiavom ramiai, kad technika atlaikytų, nes žinojom, kad neturėsim serviso palaikymo. Dabar jau važiuosim į normalų bivaką, kur laukia visi mechanikai. Jie vėl bagį paruoš kaip naują. Kol kas, „tfu, tfu, tfu“, bagiukas laiko gerai. Jis myli mane, aš jį myliu ir važiuojam į priekį. Dar dvi dienos ir daug kas gali pasikeisti“, – sakė R.Baciuška.

Nors dvyliktame greičio ruože tarp motobagių greičiausiai pasirodė lenkas Michalas Goczalas, jis tik 13 sek. aplenkė lietuvį R.Baciušką.

Bendroje įskaitoje R.Baciuškos persvara prieš E.Goczalą dabar siekia 7 min. 43 sek., o prieš M.Goczalą – 16 min. 43 sek.

Back to top button