Formulė1Sportas

M.Verstappenas: „Tikiuosi, jog Fernando Alonso galės kovoti dėl čempiono titulo“

Fernando Alonso pasirodė esąs artimiausias „Red Bull“ varžovas Bahreino Didžiojo Prizo lenktynėse, todėl Maksas Verstappenas tikisi, kad ispanas visą sezoną kovos rikiuotės priekyje.

Pirmasis 2023 m. sezono etapas „Red Bull“ komandai praėjo kaip niekada sklandžiai. M.Verstappenas iškovojo pirmąją pergalę, o Sergio Perezas lenktynes baigė antroje vietoje.

Charlesui Leclercui dėl mechaninių problemų pasitraukus iš kovos dėl vietos ant podiumo, F.Alonso pasirodė esąs artimiausias komandos varžovas ir aplenkęs „Ferrari“ bei „Mercedes“ ekipas finišavo trečias.

Žiniasklaidos atstovams paklausus ar M.Verstappenas norėtų matyti ispaną kovojant dėl 2023 m. sezono titulo, „Red Bull“ komandos narys prasitarė, kad būtų malonu matyti dukart pasaulio čempioną rikiuotės priekyje.

„Labai to tikiuosi, nes pastaruosius keletą metų jam nebuvo galimybių kovoti dėl pergalės“, – sakė M.Verstappenas.

Maksas Verstappenas. 2023 m. Bahreinas

Čempionas giria „Aston Martin dvasią

F.Alonso ir L.Strollui užėmus atitinkamai trečią ir šeštą vietas, „Red Bull“ lenktynininkas negailėjo „Aston Martin“ ekipai.

„Aston Martin tikrai turi dvasią ir ryžtą. Jie tikrai nori laimėti“, – komentavo jis.

Olandas neatmetė galimybės, kad 2023 m. sezono metu F.Alonso komanda iškovos keletą pergalių.

„Dėl pergalės šiemet jie tikrai sugebės pakovoti“, – tęsė M.Verstappenas.

„Esu buvęs tokioje pačioje padėtyje, kai lenktynėse finišuoju 20-40 sekundžių atsilikęs nuo nugalėtojų ir vis tiek per metus laimi dvejas ar trejas lenktynes, nes kartais būna trasų, kurios tikrai tinka tavo automobiliui, ir viskas tiesiog susiklosto taip, jog gali laimėti lenktynes“.

Back to top button