Naujienos

„Maisto bankas“ ir „Renault“: 4000 įveiktų kilometrų ir 600 kilogramų išdalintos paramos

„Renault“ partnerystės su „Maisto banku“ laikotarpiu išvežiota 600 kg. paramos. Organizacijos savanoriai visą mėnesį išvežiojo paramą „Renault Clio E-Tech“, „Renault Captur E-Tech Plug-In“ ir „Renault Megane E-Tech Plug-In“ hibridiniais automobiliais.

Iš viso „Maisto bankas“ su „Renault“ automobiliais įveikė 4000 km., išvežiojo ir išdalino paramą maisto produktais labiausiai pažeidžiamoms socialinėms grupėms. Automobiliai buvo naudingi ir kitose kasdienėse „Maisto banko“ veiklose.

Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“, bendradarbiaujant su „Renault“, išvežiojo ir nepasiturintiesiems išdalino paramą daržovėmis, vaisiais, mėsos, duonos, pieno bei bakalėjos gaminiais.

Per visą bendradarbiavimo laikotarpį „Maisto bankas“ su „Renault“ automobiliais nuvažiavo 4000 km. Automobiliai buvo naudingi ne tik paramos išvežiojimui, bet ir kelionėms į „Maisto banko“ remiamas organizacijas rajonuose, paramos dalinimo punktus, taip pat operatyviai sprendžiant netikėtai iškilusias situacijas.

Organizacijos savanoriai visą mėnesį išvežiojo paramą „Renault Clio E-Tech“, „Renault Captur E-Tech Plug-In“ ir „Renault Megane E-Tech Plug-In“ hibridiniais automobiliais.

„Automobilius naudojome pristatant paramą į regioną – daugiausia Vilniaus rajono seniūnijas, bet taip pat ir į Radviliškį ar Zarasus. Bendrai tai sudarė apie 600 kg paramos. Anksčiau tokius krovinius veždavome su mūsų turimais mikroautobusais, kas nėra labai efektyvu tiek kuro prasme, tiek ir papildomom išlaidom kelių mokesčiui. Galiausiai, „Maisto banko“ akcijos metu galėjome aplankyti tiek parduotuves toliau esančiuose miestuose, tiek ir greičiau apžiūrėti, kaip sekasi darbas daugelyje Vilniaus parduotuvių. Vilniuje turėjome situacijų, kai nepasirodė dalis savanorių, tad galėjome greitai atvežti „pastiprinimą” į neužpildytas pamainas” – sako „Maisto banko“ Vilniaus padalinio vadovas Modestas Bastys.

Per metus „Maisto bankas“ išdalina beveik 8000 tonų maisto iš kurių daugiau nei 5300 tonų yra nuo išmetimo išgelbėti, bet dar geri maisto produktai. Per mėnesį padeda vidutiniškai 143 000 žmonių visoje Lietuvoje.

„Renault“ įmonių grupės socialinės atsakomybės strategija orientuota į tris sritis: aplinkos apsaugą, darbuotojų ir visuomenės įtraukimą bei saugumą kelyje. Siekiama prisidėti prie pozityvesnių, tvaresnių ir atsakingesnių pokyčių įgyvendinimo ekonomikoje ir visuomenėje. Įmonių grupė įsipareigojusi skatinti visus mobilizuotis ir dirbti kartu, siekiant įsitraukimo ir tvaraus judumo.

Panašūs įrašai

Back to top button