Formulė1NaujienosSportas

Maksas Verstappenas laisvalaikį praleidžia virtualiame lenktynių čempionate

„Team Redline“ pirmadienį organizavo virtualias autosporto lenktynes – „Real Racers Never Quit“. Jose jėgas išmėgino ir daugelis puikiai žinomų lenktynininkų. Sportininkai varžėsi Belgijos Spa trasoje, o iš viso surengtos dvi lenktynės. Visi pilotai sėdėjo savo namuose, naudojosi lenktynių simuliatoriumi ir varžėsi nuotoliniu būdu.

Pirmose lenktynėse „Formulės 1“ žvaigždė olandas Maksas Verstappenas atlaikė Danielio Juncadellos spaudimą ir iškovojo pergalę. Ilgą laiką M.Verstappenas lyderiavo ir antrosiose lenktynėse, tačiau situacija dramatiškai pasikeitė priešpaskutiniame rate.

Į ilgą tiesiąją išvažiavusį M.Verstappeną ėmė atakuoti „McLaren“ pilotas Lando Norrisas ir GT lenktynininkas Kelvinas van der Linde. L.Norrisas sugebėjo aplenkti M.Verstappeną ir tuomet užblokavo K.van der Linde. M.Verstappenas tuo bandė pasinaudoti, kliudė K.van der Linde bolidą ir pakilo į antrą vietą. Netrukus olandas aplenkė ir L.Norrisą, bet per plačiai įvažiavo į posūkį, užvažiavo ant žolės ir prarado bolido kontrolę. M.Verstappenas apsisuko trasoje ir kliudė L.Norrisą. Tuomet K.van der Linde ramiai nuvažiavo į priekį ir laimėjo lenktynes.

Į antrą vietą pakilo Philippas Engas, o į trečią – Mikkelis Jensenas. M.Verstappenas tenkinosi ketvirta pozicija.

VIDEO

Panašūs įrašai

Back to top button