Automobilių kultūra

Mano automobilis : Naujasis Gedvio pirkinys

Norėdami parodyti visus Jūsų automobilius, sukūrėme naują rubriką – „Mano automobilis.“ Ši rubrika bus skirta tiems automanams, kurių automobiliai netelpa į „Jūsų projektai“ rubrikos rėmus, kurioje aprašome jau užbaigtus, daugybės nervų, laiko ir meilės pareikalavusius automobilius.

Paskutinį vasario mėnesio ketvirtadienį norime Jums parodyti Klaipėdoje gyvenančio automano naują pirkinį – didžiulį ažiotažą visame pasaulyje sukėlusį „Toyota GT86“. Klasikinės komponuotės kupė, kuris buvo sukurtas atsižvelgiant į visų automanų pageidavimus. Tai turėjo būti daugeliui prieinamas, galiniais ratais varomas, puikias valdymo savybes turintis kupė.

Toyota GT86 (2)

„Toyota GT86“ ir „Subaru BRZ“ sulaukė įvairių, o tiksliau – dvejopų vertinimų. Vieniems šis automobilis paliko neišdildomą įspūdį, o kitiems norėjosi galingesnio variklio, geresnių interjero medžiagų ar patrauklesnio eksterjero. Vis dėlto, mes net neabejojame, jog nukritus „Toyota GT86“ kainai, šis automobilis taps labai populiariu.

Toyota GT86 (3)

Sugrįžkime prie automano, kuris su didžiuliu džiaugsmu pasidalino savo naujo pirkinio nuotraukomis. Nors automobilis yra visiškai standartinis, tačiau taip bus neilgai. Į Lietuvą atėjus šiltesniems orams, Gedvis ruošiasi sumontuoti išvaizdesnius ratlankius, „TRD“ specialistų pagamintą spoilerį, priekinio buferio pažeminimą. Tačiau tai tik pradžia.

„Kaip ir kiekvienas šio automobilio vairuotojas, norėčiau sumontuoti Rocket Bunny kėbulo apdailos komplektą“, – priduria Gedvis.

Toyota GT86 (4)

Parodykite savo vairuojamą automobilį arba šiuo metu garaže konstruojamą projektą. Markė ir dydis – visiškai nesvarbu. Lauksime Jūsų laiškų el.paštu : [email protected] arba mūsų „Facebook“ paskyroje.

Panašūs įrašai

Back to top button