Mano automobilis

Mano automobilis : Valdo stilingas „E39“

Rubrika – „Mano automobilis“ yra skirta tiems automanams, kurių automobiliai netelpa į „Jūsų projektai“ rubrikos rėmus, kurioje aprašome jau užbaigtus, daugybės nervų, laiko ir meilės pareikalavusius automobilius.

„Mano automobilis“ rubrikoje norime pasidalinti jūsų automobiliais su kuriais važinėjate kiekvieną mielą dieną. Tai neturi būti įspūdingas, daugybę apdovanojimų pelnęs automobilis. Tai gali būti puikiai išlaikytas „Passat“, tai gali būti tik ką iš gamyklos išriedėjusi „Opel Corsa“ – markė ir modelis nėra svarbu.

Į šios rubrikos rėmus taip pat telpa jūsų naujų projektų aprašymai. Jeigu neseniai pradėjote restauruoti įdomų automobilį ar senutėlį antros kartos „Golf“ ruošti slalomo varžyboms – nieko nelaukite ir pasidalinkite su mumis.

Ankščiau šioje rubrikoje jums parodėme Vladislavo konstruojamą pirmos kartos „Golf“, naują Gedvio pirkinį, Giedriaus išgelbėtą „Audi Coupe Quattro“ kupė ir dar daugelį kitų jūsų vairuojamų automobilių. Šiandien pasidalinsime Valdo vairuojamu automobiliu, kuris kuo puikiausiai susidoroja su įvairiausiomis užduotimis.

Valdo E39 BMW (2)

Kaip matote patys, tai nėra visiškai standartinis „BMW“ universalas. Priešais jus – viena populiariausių 5 serijos kartų su 3.0 litrų, 6 cilindrų dyzeliniu varikliu.

Valdas automobilį įsigijo prieš vienerius metus. Per 12 mėnesių „BMW“ automobilį kiekvieną dieną vairuojantis vaikinas spėjo atlikti keletą modifikacijų : buvo sumontuotas iš stiklo audinio pagamintas variklio dangtis (stiklo audinys buvo užsakytas iš Vokietijos), uždėti 3 dalių ardomi 18 colių „RH RX“ ratlankiai ( 9 J plotis priekyje ir 11 J plotis gale ). Prie galutinio vaizdo prisidėjo žeminančios spyruoklės.

Kaip pasakytų Valdas – „Automobilį pirkau tam, jog galėčiau patogiai važinėti kur man tik šauna į galvą, bet negalėjau susilaikyti ir automobilį palikti visiškai standartinį. Tai yra mano silpnybė.“

5 serijos universalas nėra vienintelis „BMW“ automobilis, kuris stovis Valdo garaže. Šiuo metu vaikinas pluša ir prie labai įdomaus projekto, kurio užbaigtuvės turėtų būti švenčiamos kitais metais. Kas tai per projektas? Pasakysime tik tiek – automobilis turi V8.

Valdo E39 BMW (4)

Lauksime Jūsų laiškų – tiesiog užpildykite žemiau esančią formą.

Back to top button