DakarRalisSportas

Maratoniniame greičio ruože, Laisvydas Kancius susidūrė su gedimais

Šiandien Dakaro ralyje vyksta antroji dali maratono – po vakar dienos lenktynių sportininkai negalėjo naudotis komandos pagalba ir remontuoti techniką reikėjo patiems. Šiandien visi grįžo iš maratono – dalių laukė palyginus neilgas 185 km greičio ruožas „Empy Quarter” dykumoje.

Laisvydas Kancius lenktynes pradėjo puikiai – važiavo trečias, vėliau antras ir toliau didino tempą. Netgi atrodė, jog galime sulaukti dar vieno laimėto greičio ruožo. Deja, klaipėdiečiui sutrukdė netikėtas gedimas – sugedo sankaba. Teko sugaišti kone pusantros valandos taisant gedimą ir vėliau reikėjo saugotis, kad saugiau pavyktų pasiekti finišą.

Laisvydas Kancius Dakaro ralyje

„Sankabos kitos neturėjau, bet turėjau papildomus sankabos diskelius. Juos sumontavau ir pavyko finišuoti. Aišku, teko labai saugoti keturratį, kad sankaba nesubyrėtų galutinai. Dėl to ir tempą reikėjo gerokai sumažinti,“ – po finišo sakė „Story Racing“ lenktynininkas.

Jeigu ne ši nesėkmė, Laisvydui maratoniniai greičio ruožai būtų praėję puikiai – sportininkas galėjo važiuoti su lyderiais vienu tempu ir savo fizine ir sportine forma jis yra patenkintas.

Laisvydas Kancius Dakaro ralyje
Laisvydas Kancius Dakaro ralyje

„Esu net šiek tiek nustebęs, kad taip sąlyginai lengvai pavyko laikytis lyderių tempo, o šiandien jaučiau, kad galiu važiuoti ir dar greičiau. Nuo starto aplenkiau du keturračius ir norėjau toliau didinti tempą. Deja, turėjau stoti remontuotis,“ – pasakojo Laisvydas.

Po šios dienos, likus dviem greičio ruožams, Dakaro ralio keturračių įskaitoje Laisvydas Kancius toliau žengia septintas. Jeigu taip ir finišuos, jam pavyks pakartoti pirmojo savo Dakaro ralio rezultatą.

Panašūs įrašai

Back to top button