Renginiai

Marijampolėje vykusiame „Buildmeup Drift & Grill“ – gausus drifterių ir sportiškų „Mazda MX-5“ būrys

Dešimtys automobilių trasoje ir dar daugiau išskirtinių ratuočių už jos ribų – tokį vaizdą praėjusį šeštadienį galėjo išvysti „Buildmeup“ drifto komandos surengtame susibūrime. 

Marijampolėje esančioje treniruočių aikštelėje surengtas renginys, be abejonės, didžiausią dėmesį skyrė smagiems pasivažinėjimams drifto trasoje, tačiau palyginus su įprasta treniruote, kurią stebi tik patys lenktynininkai, jų bičiuliai ir artimieji, šį kartą auditorija buvo gerokai didesnė.

„Smagiausia yra tai, kad susidomėjimas mūsų nedidele treniruotę arba renginiu (jeigu galime taip jį vadinti) nesumažėjo net ir jam praėjus. Sakytume, jog susidomėjimas po renginio net padidėjo, ir tai manau yra geras ženklas, jog kažką padarėme teisingai“, – atskleidžia organizatoriai.

„Buildmeup Drift & Grill“ 2022

(nuotr. GertyPhoto)

Sezoną atidarė „Mazda MX-5“ automobilių savininkai

Dar prieš įvykstant renginiui, jo organizatoriai skelbė, jog „Buildmeup Drift & Grill“ bus ta vieta, kur „Mazda MX-5“ automobilių vairuotojai galės oficialiai atidaryti sezoną.

Organizatorių džiaugsmui, į šį kvietimą atsiliepė net 20 „Mazda MX-5“ automobilių savininkai, kurie šeštadienio popietę atvyko į Marijampolėje esančią treniruočių aikštelę. Vis dėlto, „Mazda MX-5“ automobiliai buvo matomi ne tik šalia trasos esančioje aikštelėje, bet ir pačioje trasoje. Renginio metu, su kitais drifteriais, trasoje skirtingu metu šonu slydo keturi drifto varžyboms paruošti japoniški rodsteriai. Vis dėlto, organizatoriams džiaugsmą kėlė ne tik „MX-5“ savininkų aktyvumas.

„Atsižvelgiant į sparčiai augančias šių automobilių kainas, džiaugiamės, jog Lietuvoje vis dar turime nemažai dėmesio vertų egzempliorių“, – priduria organizatoriai.

„Buildmeup Drift & Grill“ 2022

(nuotr. GertyPhoto)

Organizatorius džiugino dalyvių supratingumas

Praktiškai kiekvieno automobilistams skirto renginio organizatoriai nuolat siekia pabrėžti, jog chuliganiškas elgesys nebus toleruojamas. Kad ir kaip norėtųsi tiesiog pradėti svilinti padangas viduryje gatvės ar uždaroje teritorijoje, tačiau „Buildmeup“ komandos narių surengtame susitikime nereikėjo papildomų raginimų elgtis saugiai. Saugų elgesį trasoje ir už jos ribų dalyviai suprato kaip normalų elgesį.

„Visi dalyviai žinojo kur atvažiavo ir tai buvo galima matyti iš jų elgesio. Matėme labai daug šypsenų, sulaukėme nemažai pagyrų dėl gardaus maisto, kurį mums gamino „9 Metrai Skonio“ komanda. Ir apskritai, susidarėme įspūdį, jog niekam neteko nuobodžiauti, o tai – svarbiausia“, – atskleidžia „Buildmeup Drift & Grill“ organizatoriai.

„Buildmeup Drift & Grill“ 2022

(nuotr. GertyPhoto)

Apie sekantį susibūrimą kalbėti neskuba

Pirmasis „Buildmeup“ drifto komandos narių surengtas benzingalvių susibūrimas praėjo ne tik sklandžiai, bet ir sėkmingai. Natūralu, jog smagiai laiką praleidę automanai nedrąsiai nori užduoti klausimą – Kada kartojam?

Kad ir kaip daugeliui norėtųsi jau sekantį savaitgalį krautis atsarginių padangų komplektą į bagažinę ir vėl lėkti į Marijampolę, tačiau susitikimą surengę organizatoriai apie sekantį tokio pobūdžio renginį kalbą atsargiai.

„Akivaizdu, kad darant sekantį renginį, iš pradžių pastarąjį reikia perspjauti bent jau dvigubai“, – atskleidžia organizatoriai.

„Norėtųsi rasti geresnę lokaciją, sugalvoti dalyviams ir žiūrovams daugiau veiklų, kad diena būtų tikrai įsimintina. Visas planavimas bei organizavimas, tiek emociškai, tiek fizikai, išsekina, todėl dabar norisi savaitės atostogų. Užsidaryti nuo visko ir tiesiog ramiai pabūti. Vis dėlto, dar vieną „Buildmeup Drift & Grill“ tikrai surengsime, tik jau vasaros gale“, – savo planais dalijasi organizatoriai.

Panašūs įrašai

Back to top button