Naujienos

„Maserati“ pajuto naujų modelių naudą: paklausa išaugo kelis kartus

Italijos automobilių gamintoja „Maserati“, regis, atrodo labai naudingą būdą, galintį padėti išspręsti ilgalaikio pelningumo problemą.

2022 m. „Stellantis“ koncernui priklausantis automobilių gamintojas užfiksavo vidutinę, 8,7% siekiančią pelno maržą. Gamintojas pabrėžia, jog šis rodiklis būtų buvęs dar geresnis, jeigu ne atidėtas „Grecale“ pasirodymas rinkoje. Mat būtent su šio modelio pasirodymu, pelno marža pakilo iki dviženklio skaičiaus. „Maserati“ praėjusių metų pelnas siekė 201 mln. eurų, o tai yra dvigubai daugiau nei 2021 m.

Maserati GranTurismo Folgore
Maserati GranTurismo Folgore

„Stellantis“ koncerno vadovas, pristatydamas bendrovės finansinius rezultatus, išskyrė „Maserati“ ir pagyrė markės vadovus, kurių pasirinkta veiklos strategija turėtų galiausiai užtikrinti finansinį stabilumą.

Gamintojo pelnas padidėjo net ir sumažėjus automobilių pardavimams. 2022 m. „Maserati“ pardavė 23 400 naujų automobilių.

Lietuvoje praėjusiais metais buvo parduoti 65 nauji „Maserati“ automobiliai. Lietuviams labiausiai patiko „Levante“ visureigis, kurių buvo parduoti 48 vnt.

Maserati Grecale Trofeo
Maserati Grecale Trofeo

„Maserati“ viliasi, jog susidomėjimas naujais modeliais neišblės, o ir panašu, jog būsimasis markės bestseleris savo darbą atlieka puikiai.

2023 m. sausio mėnesį „Grecale“ buvo paklausiausias „Maserati“ modelis, sudaręs net 75% visų parduotų modelių.

„Maserati“ atstovai Lietuvoje taip pat turi dėl ko džiaugtis. Per nepilnus du 2023 m. mėnesius, šalyje buvo parduoti 65 nauji „Maserati“ automobiliai, iš kurių net 52 buvo „Grecale“ modeliai.

„Maserati“ pardavimus ateityje turėtų padidinti elektrinė „Grecale“ versija. Taip pat naujos kartos „Gran Turismo“, kuris bus siūlomas su benzinine arba elektrine versija.

Netolimoje ateityje „Maserati“ pristatys naujos kartos „Levante“ bei „Quattroporte“, kurie, tikėtina, turės tik elektrines versijas.

Back to top button