Naujienos

„Maserati“ visureigis bus gaminamas Italijoje

Po ilgų diskusijų, „Fiat“ ir darbuotojų profsąjungos pagaliau susitarė. Dvi šalys susitarė, jog „Fiat“ investuos į automobilių gamyklą vieną milijardą eurų, jog galėtų gaminti naują „Maserati Levante“ visureigį. 

„Fiat“ ne kartą grasino, jog gali įvairių automobilių gamybą iškelti iš Italijos. Perkėlus įvairių automobilių gamybą į Ameriką, Serbija ir Lenkiją, darbą prarastų nežmoniškai didelis kiekis žmonių.

Kartu su valdžios pagalba, didžiausias Italijos darbdavys susitarė su šalies profsąjunga, kuri sutiko su „Fiat“ keliamais reikalavimais.

11476785411071256507

Pagal naują kontraktą, naujas visureigis į serijinę gamybą turėtų patekti maždaug kitų metų pabaigoje, o prekyboje turėtų pasirodyti 2015 metų pradžioje.

Iki šiol „Maserati“ apie naująjį visureigį nėra pasakiusi nieko konkretaus. Iki šiol žinoma tik tiek : visureigio struktūra ir kėbulas bus pagamintas iš aliuminio, turės keletą komponentų iš „Quattroporte“ ir „Ghibli“.

Variklių gama iki šiol nėra žinoma, tačiau neoficialūs šaltiniai skelbia, jog „Maserati Levante“ bus komplektuojamas su keliais varikliais, du iš jų benzininiai. Tai greičiausiai bus tokie patys agregatai, kurie yra montuojami į „Quattroporte“ ir „Ghibli“ modelius. Dyzelinių variklių gerbėjams, turime džiugią žinią, nes „Levante“ bus komplektuojamas su 3 litrų dyzeliniu agregatu, kuris išvysto 280 arklio galių ir 600 NM sukimo momentą. To turėtų užtekti paerzinti įvairius „Porsche“ savininkus.

Panašūs įrašai

Back to top button