Naujienos

Maskvos automobilių paroda 2014

Vakar, rugpjūčio dvidešimt septintą dieną, Maskvoje prasidėjo tarptautinė automobilių parodą, kurioje naujausius savo modelius nusprendė pademonstruoti maždaug penkiasdešimt įvairiausių gamintojų. Nors daugelio pasaulio žmonių dėmesys yra nukreiptas į Rusijos agresiją Ukrainoje, tačiau tarptautinėje Maskvos automobilių parodoje buvo galima išvysti net devynias pasaulines premjeras. Tuo tarpu parodoje buvo galima išvysti net 43 šios šalies rinkai skirtas naujienas. 

f6601694e4c74bf8be53219c86193

Prabangių automobilių spindesys

Rusijoje, tradiciškai, didžiulę rinkos dalį yra išsikovoję prabangių automobilių gamintojai. Todėl nenuostabu, kad Maskvos automobilių parodoje buvo galima išvysti visus „Premium“ segmento gamintojus.

Audi, BMW, Jaguar, Land Rover, Lexus,  Mercedes Benz ir Volvo į parodą atsivežė naujausius savo modelius. Vis dėlto, daugiausiai dėmesio sulaukė šarvuotas BMW X5, labai galingas ir labai brangus Mercedes Benz S klasės kupė. Taip pat reikėtų paminėti greičiausią pasaulyje Range Rover Sport SVR ir Lexus RC F.

f730e3a9f436884e0b295ad387e03

Europietiškos mados atkeliauja į Rusiją

Po truputėlį, tačiau benzininiais ir dyzeliniais varikliais aprūpintas mašinas išstumia hibridines jėgaines turintys automobiliai. Žinoma, hibridines jėgaines turintys automobiliai turi dar pakankamai mažą rinkos dalį, tačiau europietiškos mados po truputėlį atkeliauja į Rusiją, kurioje tradiciškai dominuoja galingais benzininiais motorais aprūpinti automobiliai.

Pasak parodos organizatorių, susidomėjimas hibridiniais automobiliais kasmet vis didėja. Nors kuro kainos Europoje ir Rusijoje skiriasi, tačiau tai tampa nesvarbu.

renaultrs01-1-1-moscow11

Naujas nacionalinio gamintojo veidas

Po Renault-Nissan aljanso sparnu atsidūręs gamintojas, Maskvos automobilių parodoje pristatė net tris visiškai naujus modelius. Du modeliai bus skirti bendro naudojimo keliams, tuo tarpu trečiasis – lenktynėms.

Lada nusprendė kardinaliai pakeisti savo įvaizdį bei pristatė X-Ray visureigį ir Vesta kompaktišką sedaną. Tiek vienas, tiek kitas modelis prekyboje pasirodys kitų metų rugsėjį.

Kai šios kompanijos vyriausiuoju dizaineriu tapo Steve’as Martinas, daugelis netikėjo, kad jam pavyks sukurti automobilius, kurie galėtų pakeisti nuomonę. Tačiau modernus, šiuolaikiškas dizainas, Renault-Nissan aljanso technologijos turėtų padėti aukštyn kojom apversti didžiausią Rusijos automobilių gamintoją.

Techniškai, visi nauji Lada automobiliai bus labai panašūs į Dacia. Varikliai ir platformos bus identiškos. Skirsis tik jų kainodara, interjero apdaila ir eksterjeras.

008

Maskvos automobilių parodos galerija :

Panašūs įrašai

Back to top button