Naujienos

Mazda naujos kartos MX-5 pristatys rugsėjo mėnesį

Po dvidešimt penkerių metų ir trijų modelio kartų, Mazda visiškai naują MX-5 pristatys šių metų rugsėjį, Ispanijos sostinėje, Barselonoje. 

Mazda kompanijos išplatintame pranešime sakoma, kad pasaulinė modelio premjera tomis pačiomis dienomis įvyks ne tik Europoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir Japonijoje.

Nuo 1989 metų Mazda visame pasaulyje pardavė net 945.000 šio kompaktiško kabrioletų vienetų. Mažas svoris, pavydėtinai subalansuota važiuoklė, prieinama kaina ir lengvai modifikacijoms pasiduodantis automobilis sužavėjo ne tik amerikiečius, bet ir lietuvius, kurie vis dažniau šį mažą kabrioletą pradeda naudoti įvairiose automobilių sporto varžybose.

Pagal anksčiau pasirodžiusius pranešimus, naujasis modelis svers maždaug 100 kilogramų mažiau ( ~1000-1100kg), turės tvirtesnį kėbulą, žemesnį gravitacijos centrą ir naudos galingesnius „SkyActiv“ benzininius variklius.

Visi šio modelio gerbėjai savo kalendoriuose galite pasižymėti rugsėjo 3 dieną. Pirmąjį rugsėjo trečiadienį bus pristatyta ilgai laukta, ketvirtoji MX-5 modelio karta, kuri atrodo nesiruošia nusiimti populiariausio kabrioleto karūnos.

Panašūs įrašai

Back to top button