Renginiai

„Memel Motor Fest 2015“ : Automobilių entuziastai praskaidrino klaipėdiečių šeštadienio popietę

Paskutinis gegužės mėnesio šeštadienis buvo labai svarbus visam Žemaitijos regionui. Pirmą kartą Klaipėdos miesto istorijoje buvo surengtas didžiausias automobilių entuziastams skirtas festivalis – „Memel Motor Fest 2015“. 

Pajūryje, automanams skirtų renginių per vienerius metus įvyksta ne tiek jau ir daug. Taip, liepos mėnesį Palangoje šurmuliuoja „1000 kilometrų lenktynės“. Karts nuo karto į kurį nors Žemaitijos miestą atkeliauja didžiulis drifterių desantas, tačiau Klaipėdoje, tokio tipo renginio kaip „Memel Motor Fest 2015“, dar nebuvo.

DSC_6045

Dar prieš paskelbiant „Memel Motor Fest 2015“ festivalio atidarymą praėjusį šeštadienį, kalbėdami su šio renginio organizatoriais supratome, jog tai yra šventė, skirta visiems Lietuvoje gyvenantiems automanams. Nesvarbu, ar jie vairuoja išskirtinį automobilį, ar tik jais domisi.

Didžiulį šurmulį automobilių mėgėjų tarpe sukėlęs „Memel Motor Fest 2015“, šeštadienio popietę pasitiko gausiu išskirtinių, unikalių ir kvapą gniaužiančių automobilių būriu. Kadangi renginyje galėjo dalyvauti įvairiausio plauko automobiliai, nereikėtų stebėtis, jog dalyvių aikštelėje buvo galima išvysti nuo „Porsche 911“, „Nissan GT-R“ iki rytinę mankštą darančio „Chevrolet Monte Carlo“ ir prie žemės prigludusio „Volkswagen Passat CC“.

DSC_6049

Renginio metu buvo vertinami net dešimčiai nominacijų. Nors sunkiausią darbą turėjo atlikti specialiai šiam renginiui suburta komisija, tačiau savo nuomonę galėjo išreikšti ir į „Memel Motor Fest 2015“ atvykę žiūrovai bei „Automanas.lt“ skaitytojai, kurie mūsų „Facebook“ paskyroje galėjo išrinkti „Mis Publika“.

Suskaičiavę Jūsų balsus, „Mis Publika“ apdovanojimą laimėjo Kęstutis Regina. Tuo tarpu atsižvelgiant į komisijos ir renginio dalyvių balsus, kitų nominacijų nugalėtojais tapo : „Mis Amerika“ – Andriaus Jonušo „Chevrolet Monte Carlo“, „Mis JDM“ – Andriaus Jonušo „Nissan GT-R“, „Mis Europa“ – T.Bartkaus „Maserati 3200 GT“, „Mis Vokietija“ – L.Petkaus „BMW 635 CSI“, „Mis Interjeras“ – Karolio Zalecko „Volkswagen Golf“, „Mis variklio skyrius“ – „M.Gaulio „Rat Rod’as“, „Mis klasika“ – D.Gedimino „Citroen 2CV“, „Mis 4×4“ – Mariaus Mačiulaičio „Monster Truck“, „Mis Sport Car’s“ – „Helios Sport“ klubo parkas, „Mis TSRS“ – Algirdo Stonio „ZAZ 965“.

DSC_6368

Atrodo, kad pirmasis bandymas Klaipėdoje suburti įvairiausio plauko automanus į vieną vietą pavyko su kaupu. Dalyvių aikštelėje stovėjo daugiau kaip 170 įvairiausių automobilių, o į renginį pasigrožėti išpuoselėtais automobiliais užsuko gausus būrys miestelėnų.

Ar šis renginys taps tradicija? Pasak vieno iš festivalio organizatorių, Vytauto Butkaus, tai tik pradžia. Tikėkimės, jog puikiai startavęs automanams skirtas festivalis taps ne tik ilgamete tradicija, bet ir išaugs į tarptautinį festivalį.

DSC_6365

Back to top button